5 C
Kyiv
П’ятниця, Жовтень 19, 2018

Паспорт ЄС купити

Паспорт ЄС купити

На сьогодні дедалі більше наших співвітчизників замислюються, яку іноземну країну обрати для кращих заробітків. Багато хто мріє про виїзд в інші країни для постійного проживання.

З огляду на це, останніми роками великою популярністю користується одержання іноземного громадянства. Переважно це громадянство сусідніх країн, отже, громадянство ЄС.

Паспорт Євросоюзу – це справді широкі можливості для Вас! Набуття європейського громадянства відкриває перед нами величезні перспективи не тільки у Європі, а й по всьому світу. Це безпроблемний перетин багатьох кордонів, відсутність потреби у відкритті віз, право довго бути у багатьох країнах.

Дуже важливо, що громадянин країни ЄС має багато прав, про які ми ще тільки мріємо. Це можливість просто працевлаштуватися у іноземній державі, маючи порівняно хорошу платню. Також це – всі плюси соціальних гарантій, безпеки, інших благ громадян ЄС. Так, паспорт ЄС допомагає бути дійсно рівним у Європі. Шлях до отримання європейського громадянства насправді – непросто. Слід вільно розбиратися у законодавстві, знати всі необхідні етапи з отримання громадянства ЄС, та терміни перебігу цього процесу.

Для того, щоб офіційно запустити отримання громадянства, багато українців користуються з послуги обізнаних компаній. Ця допомога включає не тільки допомогу в підготовці документів, а й фахові консультації, супровід та інформування для присвоєння паспорта ЄС. Результатом всіх етапів стає надання документів про нове громадянство.

Найбільшу запитуваність нині показує румунське громадянство. Отримати паспорт Румунії далеко не так просто, як відкрити візу. Процедура надання румунського громадянства включає дії з збором документів, 2 поїздки в уповноважені установи, прийняття громадянства та видачу паспорта ЄС. Зазвичай на все йде від кількох місяців до року. Громадянство Румунії – трудоємка і багатопланова задача. Через це важливо обрати собі досвідченого порадника. Фахові менеджери GLOBUS створили чіткий алгоритм, що допоможе найшвидше отримати паспорт Румунії. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви суттєво зменшите тривалість набуття європейського громадянства. Наш алгоритм не передбачає зайвих розтрат, існує опцію оплати поетапно. Між іншим, саме з GLOBUS ви одержите право оформити громадянство ЄС для неповнолітніх дітей за спрощеною процедурою. Крута доступна можливість для цілої сім’ї – квиток на європейське життя. Паспорт ЄС зручніше за будь-яку візу, бо це – пожиттєво!

Наша компанія вже п’ятнадцять років допомагає українцям відкривати закордон. Ми будемо раді, якщо допоможемо Вам і Вашій сім’ї. Не марнуйте свій час – весь світ так близько!