9 C
Kyiv
Субота, Жовтень 20, 2018

Паспорт Румунії

Паспорт Румунії

В умовах сьогодення щораз більше людей замислюються, яку країну обрати для вигідніших заробітків. Багато хто міркує про переїзд в інші країни для постійного проживання.

Тому останнім часом значною популярністю користується одержання іноземного громадянства. Переважно це громадянство сусідніх країн, тобто громадянство ЄС.

Паспорт Євросоюзу – це дійсно відкриті можливості для Вас! Отримання європейського громадянства відкриває перед його власником величезні перспективи не тільки у Європі, а й по всьому світу. Це безпроблемний перетин багатьох кордонів, зникнення потреби у оформленні віз, право довго бути у багатьох країнах.

Вкрай важливо, що власник паспорта однієї з країн ЄС отримує багато прав, про які ми ще тільки мріємо. Це можливість офіційно піти на роботу у іноземній державі, заробляти дійсно велику зарплату. Також це – всі плюси соціальних гарантій, безпеки, інших благ громадян ЄС. Так, паспорт ЄС дає змогу почуватися дійсно рівним за кордоном. Шлях до отримання європейського паспорта без перебільшень – непросто. Слід добре розбиратися у законах, знати всі необхідні етапи з отримання громадянства ЄС, та терміни перебігу цього процесу.

Для того, щоб офіційно розпочати шлях до громадянства, багато українців користуються з послуги обізнаних компаній. Подібна послуга включає не тільки допомогу в підготовці документів, а й фахові опрацювання, супровід та інформування для присвоєння громадянства ЄС. Результатом всіх етапів стає видача документів про отримане громадянство.

Найбільшу популярність на разі показує румунське громадянство. Одержати паспорт Румунії дійсно не настільки просто, як відкрити візу. Процедура надання громадянства Румунії включає дії з збором документів, 2 візити в уповноважені установи, прийняття громадянства та видачу паспорта ЄС. Переважно на все йде від кількох місяців до року. Громадянство Румунії – трудоємка і непроста програма. Тому важливо залучити собі досвідченого помічника. Фахові менеджери GLOBUS створили зрозумілий алгоритм, що допоможе найшвидше отримати Ваш паспорт ЄС. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви вигідно скоротите час отримання румунського громадянства. Наш процес не передбачає зайвих розтрат, є змогу виплат поетапно. Крім того, саме з GLOBUS ви одержите право подати на паспорт ЄС для неповнолітніх дітей за спрощеною програмою. Це доступна можливість для всієї сім’ї – квиток на перспективне майбутнє. Паспорт ЄС вигідніше за будь-яку візу, бо це – пожиттєво!

Наша компанія вже п’ятнадцять років допомагає людям відкривати світ. Ми щасливі, якщо станемо в нагоді Вам і Вашій родині. Не марнуйте Ваш час – Європа так близько!