10.6 C
Kyiv
Неділя, Вересень 23, 2018

Паспорт Румунії ціна

Паспорт Румунії ціна

Зараз щораз більше українців замислюються, яку країну обрати для кращих заробітків. Багато хто думає про еміграцію в інші країни для тривалого проживання.

Через це впродовж цих років значною популярністю користується одержання іноземного громадянства. Переважно це громадянство сусідніх країн, часто громадянство ЄС.

Паспорт ЄС – це реально широкі можливості для Вас! Набуття європейського громадянства відкриває перед паспорта ЄС величезні перспективи не лише у Європі, а й у решті світу. Це легкий перетин багатьох обмежень, відсутність потреби у відкритті віз, можливість довше бути у різних країнах.

Вкрай важливо, що громадянин однієї з країн ЄС отримує багато прав, про які ми ще тільки мріємо. Це можливість без проблем піти на роботу у багатьох країнах, маючи порівняно велику зарплату. Додатково це – всі бонуси соціального захисту, безпеки, звичних благ громадянства ЄС. Так, паспорт ЄС дає змогу бути дійсно рівним за кордоном. Шлях до отримання європейського паспорта насправді – непросто. Необхідно добре орієнтуватися у законах, знати всі належні етапи з набуття громадянства ЄС, а також строки реалізації цього процесу.

Аби офіційно запустити отримання громадянства, багато українців залучають послуги обізнаних компаній. Така допомога передбачає не тільки допомогу в підготовці документів, а й юридичні консультації, супровід та підготовку для набуття паспорта ЄС. Результатом цих кроків стає оформлення свідоцтва про отримане громадянство.

Велику популярність на разі показує румунське громадянство. Одержати паспорт Румунії дійсно не настільки просто, як відкрити візу. Процедура надання громадянства Румунії передбачає роботу з збором документів, 2 поїздки в консульські установи, приймання громадянства та видачу паспорта ЄС. Зазвичай на все витрачається від півроку до року. Громадянство Румунії – клопітка і багатопланова процедура. Дуже важливо мати при собі надійного порадника. Наші співробітники GLOBUS склали зрозумілий алгоритм, що допоможе найшвидше отримати Ваш паспорт ЄС. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви відчутно скоротите тривалість отримання європейського громадянства. Наш процес не передбачає зайвих розтрат, надаємо можливість оплати поетапно. До того ж, саме від GLOBUS ви набуваєте змогу оформити громадянство ЄС для ваших дітей за спрощеною процедурою. Це доступна можливість для всієї родини – шанс на європейське життя. Паспорт Румунії зручніше за будь-яку візу, бо це – постійне!

Наша фірма вже п’ятнадцять років знаходить можливості українцям пізнавати світ. Ми будемо раді, якщо допоможемо Вам і близьким. Не гайте Ваш час – ЄС чекає!