9.3 C
Kyiv
Вівторок, Вересень 25, 2018

Паспорт Румунії 2018

Паспорт Румунії 2018

В умовах сьогодення все більше людей замислюються, яку державу обрати для вищих заробітків. Багато хто думає про виїзд в інші країни для постійного проживання.

Через це останніми роками великою популярністю користується одержання іноземного громадянства. Здебільшого, це громадянство сусідніх країн, тобто громадянство ЄС.

Паспорт Європейського союзу – це справді широкі можливості для українця! Набуття європейського громадянства відкриває перед паспорта ЄС величезні шанси не лише у ЄС, а й по всьому світу. Це легкий перетин багатьох границь, зникнення потреби у відкритті віз, право довше перебувати у багатьох країнах.

Вкрай важливо, що власник паспорта країни ЄС має багато прав, про які ми і досі мріємо. Це можливість просто працевлаштуватися у іноземній державі, заробляти порівняно хорошу платню. Додатково це – всі позитиви соціального захисту, безпеки, звичних благ громадян ЄС. Так, паспорт ЄС дає змогу бути дійсно рівним за кордоном. Шлях до отримання європейського громадянства насправді – непросто. Слід фахово розбиратися у законодавстві, розуміти всі належні кроки з отримання громадянства ЄС, та строки реалізації цього процесу.

Аби офіційно розпочати отримання громадянства, багато українців залучають послуги професіоналів. Подібна послуга передбачає не тільки допомогу в підготовці документів, а й фахові консультації, супровід та інформування для присвоєння паспорта ЄС. Результатом всіх етапів стає надання свідоцтва про нове громадянство.

Найбільшу популярність на разі показує румунське громадянство. Отримати паспорт Румунії далеко не настільки просто, як відкрити візу. Процес надання румунського громадянства включає роботу з збором документів, 2 візити в уповноважені установи, прийняття громадянства та оформлення паспорта ЄС. Переважно на все йде від 10 до 16 місяців. Громадянство Румунії – трудоємка і непроста задача. Через це важливо мати при собі надійного помічника. Наші менеджери GLOBUS сформували зрозумілий алгоритм, як найшвидше отримати паспорт Румунії. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви вигідно скоротите тривалість набуття європейського паспорта. Цей алгоритм не вимагає незапланованих витрат, надаємо змогу виплат частинами. До того ж, саме від GLOBUS ви набуваєте право подати на громадянство ЄС для своїх дітей за простою процедурою. Крута реальна можливість для всієї сім’ї – шанс на європейське майбутнє. Громадянство Євросоюзу краще за будь-яку візу, адже це – назавжди!

Наша фірма тривалих п’ятнадцять років знаходить можливості людям пізнавати закордон. Ми будемо раді, якщо допоможемо Вам і Вашій сім’ї. Не гайте Ваш час – весь світ чекає!