16 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Паспорт Румунії 2017

Паспорт Румунії 2017

На сьогодні все більше громадян замислюються, яку країну обрати для кращих заробітків. Багато хто думає про еміграцію в інші країни для тривалого проживання.

З огляду на це, останніми роками великою популярністю користується отримання іноземного громадянства. Найчастіше це громадянство сусідніх країн, часто громадянство ЄС.

Паспорт ЄС – це дійсно відкриті можливості для українця! Набуття європейського громадянства відкриває перед паспорта ЄС величезні шанси не тільки у Європі, а й у решті світу. Це легкий перетин багатьох кордонів, зникнення потреби у відкритті віз, право довше перебувати у багатьох країнах.

Дуже важливо, що власник паспорта однієї з країн ЄС має багато прав, про які ми ще тільки мріємо. Це можливість просто працевлаштуватися у іноземній державі, маючи порівняно велику платню. До того ж, це – всі плюси соціального захисту, безпеки, звичних благ громадянства ЄС. Так, паспорт ЄС допомагає почуватися дійсно рівним у Європі. Шлях до отримання європейського статусу без перебільшень – непросто. Слід фахово орієнтуватися у законах, розуміти всі необхідні етапи з набуття громадянства ЄС, та терміни перебігу цього процесу.

Для того, щоб офіційно запустити отримання громадянства, більшість українців користуються з послуги обізнаних компаній. Така допомога передбачає не тільки допомогу в підготовці паперів, а й юридичні опрацювання, супровід та підготовку для присвоєння громадянства ЄС. Результатом всіх етапів стає надання свідоцтва про отримане громадянство.

Велику популярність нині показує румунське громадянство. Одержати паспорт Румунії дійсно не настільки легко, як оформити візу. Процедура надання румунського громадянства передбачає роботу з збором документів, 2 поїздки в консульські установи, прийняття громадянства та оформлення паспорта Румунії. Зазвичай на це потрібно від півроку до року. Громадянство Румунії – клопітка і непроста процедура. Тому важливо залучити собі обізнаного порадника. Наші менеджери GLOBUS сформували чіткий алгоритм, що допоможе належно отримати Ваш паспорт ЄС. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви вигідно зменшите час надання румунського громадянства. Цей алгоритм не вимагає зайвих розтрат, існує опцію оплати поетапно. Крім того, саме з GLOBUS ви маєте право оформити паспорт ЄС для ваших дітей за спрощеною програмою. Крута реальна можливість для цілої родини – шанс на перспективне майбутнє. Громадянство Румунії зручніше за найкращу візу, адже це – пожиттєво!

Наша фірма вже п’ятнадцять років знаходить можливості людям відкривати Європу. Ми будемо раді, якщо станемо в нагоді Вам і близьким. Не гайте Ваш час – ЄС чекає!