5 C
Kyiv
П’ятниця, Жовтень 19, 2018

Паспорт громадянина Румунії

Паспорт громадянина Румунії

Тепер дедалі більше громадян замислюються, яку іноземну країну обрати для вищих заробітків. Багато хто міркує про виїзд в інші країни для тривалого проживання.

З огляду на це, впродовж цих років великою популярністю користується одержання іноземного громадянства. Здебільшого, це громадянство сусідніх країн, часто громадянство ЄС.

Паспорт ЄС – це реально відкриті можливості для українця! Набуття європейського громадянства відкриває перед нами величезні шанси не лише у Європі, а й по всьому світу. Це безперешкодний перетин багатьох границь, відсутність потреби у відкритті віз, можливість довго бути у різних країнах.

Вкрай важливо, що власник паспорта однієї з країн ЄС має багато прав, про які ми ще тільки мріємо. Це можливість без проблем піти на роботу у іноземній державі, заробляти справді хорошу платню. Також це – всі плюси соціального захисту, безпеки, звичних благ громадян Європи. Так, паспорт ЄС допомагає почуватися дійсно рівним за кордоном. Шлях до отримання європейського паспорта насправді – непросто. Слід фахово розбиратися у законах, розуміти всі необхідні етапи з отримання громадянства ЄС, а також терміни перебігу цього процесу.

Аби офіційно розпочати отримання громадянства, багато українців користуються з послуги обізнаних компаній. Подібна підтримка включає не тільки допомогу в підготовці паперів, а й юридичні опрацювання, супровід та підготовку для присвоєння паспорта ЄС. Результатом всіх етапів стає надання документів про отримане громадянство.

Найбільшу популярність зараз показує румунське громадянство. Одержати паспорт Румунії дійсно не настільки просто, як оформити візу. Процес надання румунського громадянства включає дії з збором документів, 2 поїздки в уповноважені установи, приймання громадянства та оформлення паспорта ЄС. Переважно на це витрачається від кількох місяців до року. Громадянство Румунії – трудоємка і багатопланова програма. Дуже важливо обрати собі досвідченого помічника. Профільні співробітники GLOBUS сформували чіткий алгоритм, як належно отримати румунський паспорт. Співпрацюючи з GLOBUS, ви суттєво зменшите час набуття європейського громадянства. Цей процес не вимагає незапланованих витрат, є змогу оплати поетапно. Між іншим, саме з GLOBUS ви набуваєте право подати на паспорт ЄС для неповнолітніх дітей за спрощеною процедурою. Це справжня можливість для цілої сім’ї – шанс на перспективне майбутнє. Громадянство ЄС вигідніше за найкращу візу, бо це – назавжди!

Наша фірма тривалих 15 років допомагає людям відкривати закордон. Ми будемо раді, якщо станемо в нагоді Вам і близьким. Не гайте Ваш час – ЄС так близько!