26.3 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Отримати румунський паспорт

Отримати румунський паспорт

На сьогодні все більше українців замислюються, яку державу обрати для вищих заробітків. Багато хто міркує про еміграцію в інші країни для тривалого проживання.

Через це впродовж цих років великою популярністю користується отримання іноземного громадянства. Переважно це громадянство сусідніх країн, тобто громадянство ЄС.

Паспорт ЄС – це справді хороші можливості для кожного! Набуття європейського громадянства відкриває перед паспорта ЄС величезні перспективи не тільки у ЄС, а й у решті світу. Це легкий перетин багатьох обмежень, зникнення потреби у оформленні віз, право довго перебувати у багатьох країнах.

Вкрай важливо, що власник паспорта країни ЄС має багато прав, про які ми і досі мріємо. Це можливість без проблем піти на роботу у багатьох країнах, заробляти дійсно велику зарплату. Також це – всі бонуси соціального захисту, безпеки, звичних благ громадян Європи. Так, паспорт ЄС дає змогу бути дійсно рівним за кордоном. Процедура отримання європейського громадянства насправді – непросто. Слід фахово розбиратися у законах, знати всі належні кроки з набуття громадянства ЄС, а також терміни реалізації цього процесу.

Аби офіційно розпочати шлях до громадянства, багато українців користуються з послуги професіоналів. Така послуга включає не тільки допомогу в підготовці документів, а й фахові консультації, супровід та інформування для набуття паспорта ЄС. Результатом роботи стає оформлення документів про отримане громадянство.

Велику запитуваність нині показує румунське громадянство. Одержати паспорт Румунії далеко не так легко, як відкрити візу. Процедура надання громадянства Румунії передбачає дії з пакетом документів, 2 візити в уповноважені установи, приймання громадянства та видачу паспорта Румунії. Зазвичай на це витрачається від кількох місяців до року. Громадянство Румунії – трудоємка і багатопланова задача. Через це важливо залучити собі досвідченого порадника. Наші менеджери GLOBUS створили зрозумілий алгоритм, що допоможе найшвидше отримати румунський паспорт. Співпрацюючи з GLOBUS, ви вигідно зменшите час надання румунського громадянства. Цей процес не вимагає зайвих розтрат, є опцію виплат частинами. Між іншим, саме з GLOBUS ви одержите право подати на паспорт ЄС для неповнолітніх дітей за спрощеною програмою. Це доступна можливість для цілої родини – квиток на європейське майбутнє. Паспорт ЄС вигідніше за будь-яку візу, бо це – пожиттєво!

Наша компанія вже 15 років знаходить можливості українцям відкривати світ. Ми щасливі, якщо допоможемо Вам і близьким. Не гайте свій час – ЄС так близько!