17.3 C
Kyiv
Вівторок, Жовтень 16, 2018

Отримати громадянство Румунії

Отримати громадянство Румунії

Сьогодні щораз більше громадян замислюються, яку країну обрати для більших заробітків. Багато хто думає про переїзд в інші країни для постійного проживання.

Через це останніми роками значною популярністю користується оформлення іноземного громадянства. Найчастіше це громадянство сусідніх країн, часто громадянство ЄС.

Паспорт Євросоюзу – це реально широкі можливості для кожного! Набуття європейського громадянства відкриває перед паспорта ЄС величезні перспективи не лише у ЄС, а й по всьому світу. Це легкий перетин багатьох обмежень, відсутність потреби у оформленні віз, право довше бути у багатьох країнах.

Вкрай важливо, що громадянин однієї з країн ЄС має багато прав, про які ми лише мріємо. Це можливість офіційно працевлаштуватися у іноземній державі, маючи порівняно велику платню. До того ж, це – всі позитиви соціальних гарантій, безпеки, звичних благ громадянства Європи. Так, паспорт ЄС дає змогу бути дійсно рівним за кордоном. Шлях до отримання європейського статусу без перебільшень – непросто. Необхідно добре розбиратися у законодавстві, знати всі необхідні кроки з набуття громадянства ЄС, та терміни перебігу цього процесу.

Аби офіційно розпочати отримання громадянства, багато українців залучають послуги обізнаних компаній. Ця підтримка включає не тільки допомогу в підготовці паперів, а й юридичні консультації, супровід та підготовку для присвоєння паспорта ЄС. Результатом цих кроків стає надання свідоцтва про нове громадянство.

Велику запитуваність зараз показує румунське громадянство. Одержати паспорт Румунії далеко не так легко, як оформити візу. Процедура надання румунського громадянства передбачає дії з пакетом документів, 2 візити в консульські установи, прийняття громадянства та оформлення паспорта ЄС. Переважно на все витрачається від кількох місяців до року. Громадянство Румунії – клопітка і непроста задача. Тому важливо залучити собі досвідченого порадника. Фахові менеджери GLOBUS сформували оптимальний алгоритм, що допоможе належно отримати румунський паспорт. Співпрацюючи з GLOBUS, ви відчутно зменшите час отримання румунського паспорта. Цей алгоритм не передбачає незапланованих витрат, існує змогу оплати частинами. Крім того, саме з GLOBUS ви маєте змогу оформити громадянство ЄС для неповнолітніх дітей за спрощеною програмою. Це реальна можливість для всієї родини – шанс на європейське майбутнє. Громадянство Румунії краще за найкращу візу, адже це – назавжди!

Наша фірма тривалих 15 років допомагає людям пізнавати світ. Ми щасливі, якщо допоможемо Вам і Вашій родині. Не гайте свій час – весь світ чекає!