26.3 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Отримання румунського громадянства

Отримання румунського громадянства

В умовах сьогодення щораз більше українців замислюються, яку державу обрати для більших заробітків. Багато хто думає про виїзд в інші країни для тривалого проживання.

Тому останнім часом відчутною популярністю користується оформлення іноземного громадянства. Переважно це громадянство сусідніх країн, тобто громадянство ЄС.

Паспорт Європейського союзу – це реально широкі можливості для кожного! Набуття європейського громадянства відкриває перед паспорта ЄС величезні перспективи не тільки у Європі, а й по всьому світу. Це безперешкодний перетин багатьох границь, відсутність потреби у оформленні віз, право довго перебувати у багатьох країнах.

Дуже важливо, що власник паспорта країни ЄС отримує багато прав, про які ми ще тільки мріємо. Це можливість просто працевлаштуватися у багатьох країнах, маючи дійсно хорошу зарплату. Також це – всі позитиви соціальних гарантій, безпеки, інших благ громадянства Європи. Так, паспорт ЄС допомагає почуватися дійсно рівним у Європі. Шлях до отримання європейського паспорта без перебільшень – непросто. Необхідно вільно розбиратися у законодавстві, розуміти всі необхідні етапи з отримання громадянства ЄС, а також терміни реалізації цього процесу.

Аби офіційно запустити шлях до громадянства, більшість українців залучають послуги обізнаних компаній. Така допомога включає не тільки допомогу в підготовці паперів, а й юридичні консультації, супровід та інформування для набуття громадянства ЄС. Результатом цих кроків стає видача свідоцтва про отримане громадянство.

Найбільшу популярність на разі має румунське громадянство. Одержати паспорт Румунії далеко не так просто, як відкрити візу. Процедура надання громадянства Румунії включає роботу з збором документів, 2 візити в консульські установи, прийняття громадянства та видачу паспорта ЄС. Зазвичай на це потрібно від півроку до року. Громадянство Румунії – клопітка і багатопланова програма. Дуже важливо мати при собі надійного порадника. Профільні менеджери GLOBUS сформували чіткий алгоритм, як належно отримати паспорт Румунії. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви суттєво зменшите час набуття європейського паспорта. Цей алгоритм не вимагає зайвих розтрат, є опцію оплати частинами. Між іншим, саме від GLOBUS ви маєте право подати на паспорт ЄС для своїх дітей за спрощеною процедурою. Це справжня можливість для цілої сім’ї – шанс на європейське життя. Паспорт ЄС краще за найкращу візу, адже це – пожиттєво!

Наша компанія вже п’ятнадцять років допомагає українцям відкривати закордон. Ми будемо раді, якщо допоможемо Вам і близьким. Не марнуйте Ваш час – ЄС так близько!