18.4 C
Kyiv
Вівторок, Травень 21, 2019

Легальна робота в Ізраїлі для українців

Легальна робота в Ізраїлі для українців

Робота в Ізраїлі цими роками приваблює все більше і більше українців, і на те є багато причин. ГоловнаєПричина – високо оплачувана робота. Зараз українці на заробітках отримують, в середньому, близько 2400 дол./міс.

Робота в Ізраїлі для сімейних пар є в першу чергу для робочихспеціальностейпредставників. Доволі легко працевлаштуватися також на посади, які не потребують кваліфікації. Високим попитом користуються вакансії покоївки, доглядальниці, санітарки, а також різноробочі в промисловості та на будівництві. Економіка Ізраїлю має потребу в заробітчан на робочі місця.

Сьогодні в Ізраїлі популярні такі вакансії:

• Різноробочі на будівельні майданчики. Будівельники різних напрямів.

• Офіціанти. Покоївки. Прибиральниці.

• Санітари. Доглядальниці. Патронажні сестри.

• Слюсарі. Зварювальники. Техніки. Механіки.

• Садівники. Перукарі.

Середня мінімальна зарплата офіційно в Ізраїлі складає 2,4 тис. Дол.. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у персоналу супермаркетів, залежно від позмінної праці.

Спеціалісти у сфері будівництва можуть розраховувати на 3200 дол. Міс.. Особливим попитом користуються електрики, муляри, штукатури, зварювальники,. Дефіцит представників робочих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування 20 000 кваліфікованих працівників в ізраїльському будівництві! За умовами договору будівельники з України зрівнюються з місцевими і отримують зарплати їхнього рівня та соціальне забезпечення.

Незважаючи на це, знайти вакансію для себе самостійно дуже складно. Ви витратите багато часу і не матимете жодних гарантій. Значно простіше і надійніше скористатися послугами ВЦ Globus. Профільні менеджери допоможуть знайти роботу Вашої мрії і юридично правильно оформити всі пов’язанні з цим документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» професійно виконає всі умови до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо вже більш як 14 років та маємо достатньо відгуків на форумах і блогах від наших клієнтів. ВЦ “Глобус” компанія, якій можна довіряти!