8.7 C
Kyiv
Вівторок, Вересень 18, 2018

Купити румунський паспорт

Купити румунський паспорт

Нині все більше наших співвітчизників замислюються, яку іноземну країну обрати для вищих заробітків. Багато хто мріє про еміграцію в інші країни для тривалого проживання.

З огляду на це, останніми роками відчутною популярністю користується одержання іноземного громадянства. Найчастіше це громадянство сусідніх країн, отже, громадянство ЄС.

Паспорт Євросоюзу – це дійсно хороші можливості для кожного! Набуття європейського громадянства відкриває перед нами величезні перспективи не лише у ЄС, а й по всьому світу. Це безпроблемний перетин багатьох обмежень, відсутність потреби у відкритті віз, можливість довше бути у багатьох країнах.

Дуже важливо, що громадянин країни ЄС отримує багато прав, про які ми ще тільки мріємо. Це можливість без проблем працевлаштуватися у іноземній державі, заробляти дійсно хорошу платню. До того ж, це – всі плюси соціального захисту, безпеки, звичних благ громадян ЄС. Так, паспорт ЄС допомагає почуватися дійсно рівним у Європі. Шлях до отримання європейського громадянства насправді – непросто. Необхідно добре орієнтуватися у законодавстві, знати всі необхідні етапи з отримання громадянства ЄС, а також терміни реалізації цього процесу.

Аби офіційно розпочати отримання громадянства, багато українців залучають послуги обізнаних компаній. Така послуга передбачає не тільки допомогу в підготовці паперів, а й фахові консультації, супровід та інформування для присвоєння громадянства ЄС. Результатом цих кроків стає оформлення свідоцтва про отримане громадянство.

Велику запитуваність на разі показує румунське громадянство. Отримати паспорт Румунії дійсно не настільки легко, як оформити візу. Процес надання румунського громадянства передбачає роботу з пакетом документів, 2 поїздки в уповноважені установи, прийняття громадянства та видачу паспорта Румунії. Переважно на все йде від півроку до року. Громадянство Румунії – клопітка і непроста процедура. Через це важливо обрати собі надійного помічника. Наші співробітники GLOBUS сформували оптимальний алгоритм, що допоможе найшвидше отримати Ваш паспорт ЄС. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви вигідно скоротите час набуття румунського громадянства. Цей алгоритм не вимагає незапланованих витрат, надаємо можливість виплат частинами. Між іншим, саме з GLOBUS ви набуваєте змогу подати на паспорт ЄС для ваших дітей за простою програмою. Це реальна можливість для цілої родини – шанс на європейське життя. Громадянство ЄС вигідніше за будь-яку візу, бо це – пожиттєво!

Наша фірма тривалих п’ятнадцять років знаходить можливості українцям відкривати закордон. Ми щасливі, якщо станемо в нагоді Вам і близьким. Не гайте Ваш час – Європа чекає!