17.3 C
Kyiv
Вівторок, Жовтень 16, 2018

Купити паспорт ЄС

Купити паспорт ЄС

Зараз все більше наших співвітчизників замислюються, яку іноземну країну обрати для вигідніших заробітків. Багато хто мріє про еміграцію в інші країни для тривалого проживання.

Тому останнім часом відчутною популярністю користується одержання іноземного громадянства. Здебільшого, це громадянство сусідніх країн, отже, громадянство ЄС.

Паспорт Європейського союзу – це справді широкі можливості для кожного! Отримання європейського громадянства відкриває перед нами величезні перспективи не тільки у Європі, а й по всьому світу. Це безпроблемний перетин багатьох границь, відсутність потреби у відкритті віз, право довго бути у різних країнах.

Дуже важливо, що громадянин країни ЄС має багато прав, про які ми лише мріємо. Це можливість офіційно піти на роботу у іноземній державі, заробляти справді хорошу платню. Також це – всі бонуси соціального захисту, безпеки, інших благ громадян Європи. Так, паспорт ЄС допомагає почуватися дійсно рівним за кордоном. Шлях до отримання європейського статусу без перебільшень – непросто. Необхідно добре орієнтуватися у законодавстві, знати всі необхідні кроки з набуття громадянства ЄС, та строки реалізації цього процесу.

Для того, щоб офіційно розпочати шлях до громадянства, більшість українців залучають послуги обізнаних компаній. Ця послуга включає не тільки допомогу в підготовці документів, а й фахові консультації, супровід та інформування для присвоєння паспорта ЄС. Результатом роботи стає видача документів про отримане громадянство.

Велику запитуваність нині має румунське громадянство. Одержати паспорт Румунії дійсно не так легко, як відкрити візу. Процедура надання румунського громадянства включає дії з збором документів, 2 поїздки в консульські установи, прийняття громадянства та оформлення паспорта ЄС. Переважно на це йде від кількох місяців до року. Громадянство Румунії – клопітка і багатопланова програма. Дуже важливо обрати собі досвідченого помічника. Наші співробітники GLOBUS склали зрозумілий алгоритм, що допоможе належно отримати Ваш паспорт ЄС. Співпрацюючи з GLOBUS, ви відчутно скоротите тривалість надання європейського паспорта. Наш алгоритм не вимагає незапланованих розтрат, надаємо можливість виплат частинами. До того ж, саме з GLOBUS ви набуваєте змогу оформити громадянство ЄС для своїх дітей за спрощеною програмою. Крута доступна можливість для всієї сім’ї – шанс на перспективне життя. Паспорт Євросоюзу вигідніше за найкращу візу, адже це – постійне!

Наша компанія тривалих п’ятнадцять років знаходить можливості українцям відкривати світ. Ми щасливі, якщо станемо в нагоді Вам і Вашій сім’ї. Не гайте свій час – ЄС так близько!