8.3 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Купити паспорт Румунії

Купити паспорт Румунії

Тепер щораз більше людей замислюються, яку країну обрати для вигідніших заробітків. Багато хто мріє про еміграцію в інші країни для тривалого проживання.

З огляду на це, останніми роками відчутною популярністю користується оформлення іноземного громадянства. Здебільшого, це громадянство сусідніх країн, тобто громадянство ЄС.

Паспорт ЄС – це дійсно відкриті можливості для Вас! Отримання європейського громадянства відкриває перед його власником величезні шанси не лише у ЄС, а й по всьому світу. Це безпроблемний перетин багатьох границь, зникнення потреби у відкритті віз, можливість довго перебувати у різних країнах.

Дуже важливо, що громадянин країни ЄС має багато прав, про які ми ще тільки мріємо. Це можливість без проблем піти на роботу у багатьох країнах, заробляти порівняно велику платню. Додатково це – всі бонуси соціального захисту, безпеки, звичних благ громадянства ЄС. Так, паспорт ЄС допомагає бути дійсно рівним у Європі. Процедура отримання європейського статусу насправді – непросто. Необхідно добре орієнтуватися у законодавстві, розуміти всі належні кроки з отримання громадянства ЄС, та строки перебігу цього процесу.

Для того, щоб офіційно розпочати отримання громадянства, більшість українців користуються з послуги обізнаних компаній. Ця послуга включає не тільки допомогу в підготовці документів, а й фахові опрацювання, супровід та інформування для набуття паспорта ЄС. Результатом всіх етапів стає надання документів про отримане громадянство.

Велику запитуваність на разі має румунське громадянство. Одержати паспорт Румунії далеко не настільки легко, як відкрити візу. Процедура надання громадянства Румунії включає дії з збором документів, 2 поїздки в консульські установи, прийняття громадянства та оформлення паспорта ЄС. Переважно на все йде від півроку до року. Громадянство Румунії – клопітка і непроста програма. Через це важливо залучити собі обізнаного порадника. Фахові менеджери GLOBUS сформували чіткий алгоритм, як належно отримати паспорт Румунії. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви вигідно зменшите час отримання європейського громадянства. Наш процес не вимагає незапланованих розтрат, надаємо змогу виплат частинами. Крім того, саме з GLOBUS ви одержите право подати на громадянство ЄС для своїх дітей за спрощеною процедурою. Крута справжня можливість для всієї сім’ї – шанс на перспективне життя. Громадянство Євросоюзу зручніше за найкращу візу, адже це – пожиттєво!

Наша компанія вже п’ятнадцять років допомагає людям пізнавати закордон. Ми щасливі, якщо станемо в нагоді Вам і Вашій родині. Не гайте Ваш час – ЄС чекає!