7 C
Kyiv
Середа, Жовтень 24, 2018

Купити громадянство

Купити громадянство

Зараз дедалі більше людей замислюються, яку країну обрати для вигідніших заробітків. Багато хто міркує про виїзд в інші країни для тривалого проживання.

З огляду на це, останнім часом відчутною популярністю користується одержання іноземного громадянства. Найчастіше це громадянство сусідніх країн, отже, громадянство ЄС.

Паспорт Європейського союзу – це справді широкі можливості для кожного! Набуття європейського громадянства відкриває перед його власником величезні шанси не лише у Європі, а й по всьому світу. Це легкий перетин багатьох границь, зникнення потреби у відкритті віз, можливість довше бути у багатьох країнах.

Дуже важливо, що громадянин однієї з країн ЄС має багато прав, про які ми лише мріємо. Це можливість без проблем піти на роботу у багатьох країнах, маючи справді хорошу платню. Також це – всі позитиви соціальних гарантій, безпеки, інших благ громадянства Європи. Так, паспорт ЄС дає змогу почуватися дійсно рівним у Європі. Шлях до отримання європейського паспорта без перебільшень – непросто. Слід добре орієнтуватися у законодавстві, знати всі необхідні кроки з отримання громадянства ЄС, а також терміни реалізації цього процесу.

Аби офіційно запустити отримання громадянства, багато українців користуються з послуги обізнаних компаній. Ця підтримка передбачає не тільки допомогу в підготовці паперів, а й юридичні консультації, супровід та підготовку для присвоєння громадянства ЄС. Результатом всіх етапів стає надання документів про нове громадянство.

Велику популярність нині показує румунське громадянство. Отримати паспорт Румунії далеко не так просто, як оформити візу. Процес надання громадянства Румунії включає роботу з пакетом документів, 2 поїздки в уповноважені установи, прийняття громадянства та оформлення паспорта Румунії. Зазвичай на все йде від 10 до 16 місяців. Громадянство Румунії – трудоємка і багатопланова процедура. Тому важливо обрати собі надійного порадника. Фахові співробітники GLOBUS створили чіткий алгоритм, що допоможе належно отримати Ваш паспорт ЄС. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви вигідно зменшите тривалість отримання європейського паспорта. Цей процес не вимагає зайвих витрат, надаємо опцію виплат частинами. До того ж, саме з GLOBUS ви маєте право подати на громадянство ЄС для своїх дітей за спрощеною процедурою. Це реальна можливість для цілої сім’ї – квиток на перспективне життя. Паспорт Румунії зручніше за будь-яку візу, бо це – постійне!

Наша компанія тривалих 15 років допомагає українцям відкривати світ. Ми будемо раді, якщо станемо в нагоді Вам і Вашій сім’ї. Не гайте Ваш час – весь світ так близько!