24.4 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Купити громадянство ЄС

Купити громадянство ЄС

Тепер дедалі більше людей замислюються, яку точку призначення обрати для вищих заробітків. Багато хто мріє про виїзд в інші країни для тривалого проживання.

Через це останніми роками великою популярністю користується оформлення іноземного громадянства. Здебільшого, це громадянство сусідніх країн, отже, громадянство ЄС.

Паспорт Європейського союзу – це дійсно хороші можливості для кожного! Отримання європейського громадянства відкриває перед паспорта ЄС величезні перспективи не тільки у Європі, а й по всьому світу. Це легкий перетин багатьох границь, зникнення потреби у оформленні віз, право довго перебувати у багатьох країнах.

Вкрай важливо, що громадянин однієї з країн ЄС отримує багато прав, про які ми ще тільки мріємо. Це можливість без проблем працевлаштуватися у багатьох країнах, заробляти порівняно хорошу платню. Також це – всі позитиви соціальних гарантій, безпеки, звичних благ громадянства Європи. Так, паспорт ЄС дає змогу бути дійсно рівним за кордоном. Шлях до отримання європейського паспорта без перебільшень – непросто. Слід добре розбиратися у законодавстві, знати всі належні кроки з отримання громадянства ЄС, а також строки реалізації цього процесу.

Аби офіційно запустити шлях до громадянства, більшість українців користуються з послуги професіоналів. Ця допомога передбачає не тільки допомогу в підготовці паперів, а й фахові консультації, супровід та підготовку для присвоєння паспорта ЄС. Результатом роботи стає надання документів про нове громадянство.

Велику запитуваність зараз показує румунське громадянство. Отримати паспорт Румунії далеко не так легко, як оформити візу. Процес надання румунського громадянства включає роботу з збором документів, 2 візити в консульські установи, прийняття громадянства та оформлення паспорта ЄС. Зазвичай на все витрачається від 10 до 16 місяців. Громадянство Румунії – трудоємка і непроста процедура. Через це важливо обрати собі обізнаного порадника. Фахові менеджери GLOBUS склали оптимальний алгоритм, що допоможе найшвидше отримати румунський паспорт. Співпрацюючи з GLOBUS, ви відчутно зменшите тривалість надання румунського паспорта. Цей процес не вимагає незапланованих витрат, надаємо змогу оплати поетапно. До того ж, саме з GLOBUS ви набуваєте право подати на паспорт ЄС для ваших дітей за простою програмою. Крута доступна можливість для цілої сім’ї – квиток на перспективне життя. Громадянство ЄС зручніше за будь-яку візу, адже це – назавжди!

Наша фірма тривалих 15 років допомагає людям пізнавати світ. Ми будемо раді, якщо станемо в нагоді Вам і близьким. Не гайте свій час – ЄС так близько!