16 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Ізраїль робота відгуки

Робота в Ізраїлі цими роками приваблює наших співвітчизників, і на те є багато причин. Є причина головна – висока заробітна плата. Зараз українці на заробітках отримують, в середньому, бл. 2400 доларів на місяць.
Робота в Ізраїлі для сімейних пар є в першу чергу для представників робочих спеціальностей. Не складе труднощів працевлаштуватися також на посади, в яких не потрібно бути кваліфікованим. Високим попитом користуються вакансії санітарки, покоївки, доглядальниці, а також різноробочі в промисловості та на будівництві.
Економіка Ізраїлю має потребу в заробітчан на робочі місця.
Сьогодні в Ізраїлі ВЦ Globus надає:
• Різноробочі на будівельні майданчики. Будівельники різних напрямів.
• Офіціанти. Покоївки. Прибиральниці.
• Санітари. Патронажні сестри. Доглядальниці.
• Техніки. Механіки. Зварювальники. Слюсарі.
• Перукарі. Садівники.
Середня мінімальна офіційна заробітна плата в Ізраїлі складає 2400 доларів. Стільки отримують прибиральниці та садівники. Менша оплата у працівників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

Спеціалісти у галузі будівництва можуть розраховувати на 3200 дол. Міс.. Особливим попитом користуються штукатури, муляри, електрики, зварювальники,. Дефіцит представників робочих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування бл. 20 тис. Українських спеціалістів в ізраїльському будівництві! За умовами договору наші співвітчизники зрівнюються з місцевими і отримують такі ж високі заробітні плати та соціальне забезпечення.
Незважаючи на це, відшукати хороші вакансії самостійно дуже складно. Ви витратите свої ресурси і не матимете жодних гарантій. Значно надійніше і простіше скористатися послугами ВЦ Globus. Наші менеджери допоможуть знайти якісних роботодавців і юридично правильно оформити всі пов’язанні з цим документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» професійно виконає всі умови до Вашого вдалого працевлаштування в Ізраїлі.
Ми працюємо 14 років та маємо достатньо відгуків на форумах і блогах від наших клієнтів. ВЦ “Глобус” компанія, якій можна довіряти!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here