9.3 C
Kyiv
Вівторок, Вересень 25, 2018

Ізраїль робота форум

Робота в Ізраїлі цими роками приваблює все більше і більше українців, і на те є багато причин. Є головна причина – висока заробітна плата. Зараз українці на заробітках отримують, в середньому, близько 2400 дол./міс.
Робота в Ізраїлі для чоловіків є в першу чергу для робочих спеціальностей представників. Нескладно працевлаштуватися також на посади, які не потребують кваліфікації. Високим попитом користуються вакансії покоївки, санітарки, доглядальниці, а також різноробочі в промисловості та на будівництві.
Економіка Ізраїлю має потребу в заробітчан на робочі місця.
Сьогодні в Ізраїлі ВЦ Globus надає:
• Будівельники різних напрямів. Різноробочі на будівельні майданчики.
• Прибиральниці. Покоївки. Офіціанти.
• Патронажні сестри. Доглядальниці. Санітари.
• Зварювальники. Техніки. Механіки. Слюсарі.
• Садівники. Перукарі.
Середня мінімальна заробітна плата офіційно в Ізраїлі складає дві тисячі чотириста доларів. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у робітників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

Спеціалісти у сфері будівництва можуть розраховувати на 3200 дол. Міс.. Особливим попитом користуються електрики, зварювальники, штукатури, муляри,. Дефіцит представників будівничих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування бл. 20 тис. Українських спеціалістів в ізраїльському будівництві! За умовами договору наші співвітчизники зрівнюються з місцевими і отримують високооплачувану платню та соц. Пакет.
Незважаючи на це, знайти вакансію для себе самостійно дуже складно. Ви витратите свої ресурси і не матимете жодних гарантій. Значно простіше і надійніше скористатися послугами ВЦ Globus. Наші менеджери допоможуть знайти вакансію для ВАС і юридично правильно оформити всі пов’язанні з цим документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» якісно виконає всі умови до Вашого вдалого працевлаштування в Ізраїлі.
Ми працюємо вже більш як 14 років та маємо достатньо відгуків на форумах і блогах від наших клієнтів. ВЦ “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here