Globus 2003
globus.visa.2003@gmail.com 38-067-670-0441
Січових Стрільців, 37-41, офіс 400
м.Київ
 
globus

ІЗРАЇЛЬ

як жити і заробляти
ВПЕВНЕНО

safe
Хочеш
американську зарплату
цього ж місяця?


Ізраїль
запрошує на роботу!
 2400$ /міс.
 Стань ще одним
українцем, якому

добре платять

ЧОМУ ІЗРАЇЛЬ?

ізраїль

Робота в Ізраїлі

і постійне проживання, доступні для українців

Ізраїль країна з приємним кліматом, де можна не тільки відпочивати, а й заробляти гроші. 

Ізраїль безвізовий для українців. Поки в'їзд до Європи й Америки ускладнений візами і заборонами, добре зрозумілий нам Ізраїль дає можливість приїхати і почати заробляти.

Так, українцям нескладно отримати роботу на хороших умовах, ще й мати чималий підробіток у вільні дні.

Офіційне перебування в країні (90, 180 і більше днів) можливо продовжувати, перебуваючи в країні.


 

Проживання і робота в Ізраїлі це...

safe
Зарплата в Ізраїлі для чоловіків
і жінок близько 2000 $ / місяць
safe
Робота в Ізраїлі нескладна: зручні умови праці, сприятливий прибережний клімат "без зими"
 
safe

Стале перебування від 180 днів
з постійним продовженням

safe
Житло з відповідними умовами за розумну ціну
 

Ми знаємо, яка актуальна сьогодні можливість
заробляти більше. 

Тому ми робимо Вам унікальну пропозицію...

100% супровід від GLOBUS
за ціною від 790$

Робота в Ізраїлі для чоловіків

Чоловіків, які звертаються до нас, щоб виїхати на роботу за кордон, ми просимо звернути увагу на вакансії в Ізраїлі для чоловіків. Це перспективний напрям заробітку на умовах офіційного працевлаштування у безвізовому Ізраїлі.

Ізраїль уже досить тривалий час залишається найбільш перспективною країною для працевлаштування українців. Цьому сприяє низка чинників. По-перше, це можливість швидкого оформлення документів та виїзду в країну з безвізовим режимом (від 2011 року). По-друге, офіційне працевлаштування у вашого роботодавця. По-третє, країна з комфортним кліматом і практично відсутнім мовним бар’єром. І головне – майже американські зарплати, заробляти які можна навіть некваліфікованою працею.

Чому саме Ізраїль?

Економіка країни продовжує розвиватися, а це означає, що ростуть і підприємства, і міста, і їх інфраструктура. У сфері будівництва виникає все більша і більша потреба в кваліфікованих працівниках, і тут дуже високо цінують вміння працювати саме українських заробітчан.

Тоді як в Україні середня платня робітників на будівництвах не сягає вище 400-500 доларів на місяць, робота в Ізраїлі на будівництві приносить заробітчанину від 2000 доларів і вище.

Фізично сильні, кваліфіковані і відповідальні працівники, які працюють на будівельних або ремонтних роботах «від виробітку», можуть отримувати і до 3000 доларів. Це не красива вигадка – це свідчення наших клієнтів, які уже отримували таку платню на руки.

Найчастіше у переліку з’являються будівельні професії – мулярі, каменярі, штукатури, арматурники, монтажники. Потрібні також кваліфіковані спеціалісти з досвідом – електрики, зварювальники, слюсарі.

Робота в Ізраїлі для жінок

Якщо ви обрали Ізраїль для виїзду на заробітки, це дуже вдале рішення. Адже знайти роботу в Ізраїлі сьогодні можуть не лише чоловіки, але і жінки. І хоча побутує думка, що вакансій для чоловіків в Ізраїлі значно більше, слід сказати, що знайти роботу в Ізраїлі для жінки не буде великим клопотом.

Оновлюючи базу актуальних вакансій, ми щотижнево спостерігаємо надходження нових пропозицій для роботи, розрахованих саме для жінок.

До найбільш популярних вакансій належать: працівниці готелів та ресторанів (прибирання номерів, персонал кухні, офіціанти та інші), персонал супермаркетів, клінінгових компаній (прибирання приміщень), а також молодший медичний персонал. Дещо важча (фізично) робота може бути на складах різних товарів, на виробництві – пакувальниці, сортувальниці, фасувальниці тощо. Нерідко трапляються пропозиції для нянь і покоївок.

Загалом, робота в Ізраїлі для жінок оплачується менше, ніж чоловіча. Та все одно це в рази більше, ніж можливо заробити вдома. В середньому, працюючи на перелічених вище роботах, жінки в Ізраїлі заробляють 2200-2500 доларів на місяць. Звісно, оплата залежить від навантаження, тривалості роботи і складності завдань. Але навіть при найбільш мінімальних виплатах жінка в Ізраїлі може заробляти стільки, скільки не платять українцям навіть в Європі.

До того ж, працюючи в юдейські вихідні та свята (суботи, Песах тощо), можна отримувати непогану надбавку до основної платні.

Вакансії в Ізраїлі - чи легко знайти?

вакансії в ізраїлі

Вам не потрібно її шукати, переконані ми. GLOBUS постійно, майже щотижнево, оновлює власну базу, де знаходиться перелік вакансій в Ізраїлі для чоловіків, для жінок і навіть для сімейних пар. Тому краще довірити пошук роботи професіоналам, щоб отримувати від неї максимум користі з мінімальними затраченими зусиллями!

Чи можна знайти роботу в Ізраїлі самому?

Так, ви дійсно можете шукати самостійно. Але врахуйте: такий пошук не дає вам жодних гарантій, що ви потрапите до порядного роботодавця (шахраї є повсюди!) та будете справді офіційно оформлені на роботу. Звісно, від цього залежить, чи отримаєте ви зароблені гроші і чи зможете спокійно перебувати в Ізраїлі надалі. До нас неодноразово зверталися люди, в яких виникло чимало проблем через такі ситуації. З досвіду менеджерів знаємо: краще починати «з чистої сторінки», не вдаючись до самодіяльності.

Для того, щоб позбавити вас усіх подібних ризиків, наша компанія надає вам супровід в Ізраїлі. GLOBUS має постійного представника в країні, який опікується вами від моменту прибуття в аеропорт. Це – і пошук житла, і оформлення належних документів «на місці», і влаштування на роботу, і її зміна при потребі. Співпрацюючи з GLOBUS, ви можете спокійно заробляти, а згодом – продовжити термін свого перебування в країні надалі.

Все просто... НА ПЕРШИЙ ПОГЛЯД
але

ЩОДНЯ ДЕСЯТКИ УКРАЇНЦІВ 
ПОВЕРТАЮТЬСЯ З ІЗРАЇЛЬСЬКОГО КОРДОНУ
З
ВІДМОВОЮ НА В'ЇЗД В КРАЇНУ

...і це НАЗАВЖДИ...
 

deny
deny-2
deny-3
 

За відсутності офіційної статистики, ми підрахували:
не менш як 3000 українців щороку
отримують відмову у в'їзді або депортацію

GLOBUS береже своїх клієнтів
від цих небажаних ризиків

Захист № 1

МИ ПРОВОДИМО ДЛЯ ВАС 
ПІДГОТОВКУ ДО ПЕРЕТИНУ КОРДОНУ
БЕЗ УСКЛАДНЕНЬ

passport

Хоча назагал у вас "порядок" з документами, проблеми на кордоні можуть виникнути через цілу низку невідповідностей: мета візиту, незнання адрес та контактів осіб, до яких Ви прямуєте, плутані відповіді, страх, невпевненість.

Звертаючись до ВЦ GLOBUS, Ви отримуєте ряд кваліфікованих консультацій, грамотно підготовану документацію і відповіді на всі можливі запитання, які стявлять на кордоні.
А головне - ВПЕВНЕНІСТЬ при перетині кордону

Захист № 2

НАШ ПОСТІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК 
В ІЗРАЇЛІ ПОДБАЄ
ПРО ВАШЕ ВЛАШТУВАННЯ

welcome

Якщо Вам вдалося без ускладнень потрапити до країни, це ще не гарантія подальшого успіху справи. Немісцевому важко зорієнтуватися як щодо пошуків житла, так і щодо дійсно оплачуваної роботи на нормальних умовах.

Постійний представник ВЦ GLOBUS в Ізраїлі продовжує Ваш 100% супровід в країні.
Це - вибір житлових умов, роботи на адекватних умовах, та консультації з інших питань.
Це береже Ваші нерви, час і гроші.

МИ НАСТІЛЬКИ ВПЕВНЕНІ У РЕЗУЛЬТАТІ,
 що в разі повернення 
КОМПЕНСУЄМО ВАМ
затрачені кошти**

* Сума повернення внесених клієнтом коштів НЕ включає вартості використаних авіаквитків!

Що означає супровід 
від ВЦ GLOBUS ?

 
fly

Організовуємо трансфер

Коли Ви готові до виїзду, ми обираємо час, маршрут і оптимальні умови перельоту до Ізраїлю: бронюєм квитки для Вас та моніторимо подорож

 
meeting

Зустріч в Ізраїлі

Коли Ваш літак сідає в Ізраїлі, Ви спокійно чекаєте  Вас зустрічає предстаник ВЦ GLOBUS, який подбає про Ваше подальше влаштування

 
 
transfer

Підбір житла, поселення

Спеціаліст GLOBUS займається пошуком і вибором житла для Вас, виходячи з Ваших побажань – так Ви зможете обрати кращий варіант і не переживати щодо поселення

 
job

Робота (підбір вакансій)

Пошук роботи в Ізраїлі самотужки це ризик. Наш працівник моніторить ситуацію і дбає, щоб обрати порядного роботодавця, вигідні Вам умови і графік роботи

 

Дізнатися більше про повний супровід

Дізнатись більше

Умови проживання

3-5 кімнатні квартири або будинки (не гуртожитки, не бараки, не вагончики). По 2-і людини в кімнаті, якщо 4-5 кімнат, то 2 санвузли. Житло обладнане всім необхідним: пральні машинки, кондиціонери, Wi-Fi, мікрохвильовки, 2-3 холодильника, кухонні плити.

Холон, приватний будинок

- 4 кімнати;
- 3 холодильника;
- 2 санвузли;
- 1 пральна машинка;
- кондиціонер;
- Wi-Fi.

Бат-Ям, квартира

- 5 кімнат;
- 4 холодильника;
- 2 санвузли;
- 2 пральні машинки;
- кондиціонер;
- Wi-Fi.

Бат-Ям, квартира

- 4 кімнати;
- 3 холодильника;
- 2 санвузли;
- 1 пральна машинка;
- 2 кондиціонери;
- Wi-Fi.

Чому люди обирають GLOBUS 
вже 14 років?

З 2003 року ми в GLOBUS працюємо з напрямом Ізраїль.
Тисячі українців вже зробили свій вибір на користь цієї країни, отримавши
постійне проживання і роботу в Ізраїлі.

plus

Довіра

Ми надаємо максимум потрібної інформації
без перекручувань.
Ви на 100% розумієте,
як саме GLOBUS
допомагає Вам

chek

Оплата частинами

Ваші впевненість і спокій для нас важливі. Тому ми знайшли можливість 
розділити оплату на етапи: від оформлення в Україні до отримання роботи. 

safe

Надійність

Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені, що Ваші дані, документи та замовлення у надійних руках. Ми дбаємо про їх конфіденційність.

clock

Діалог

Ми підтримуємо зв'язок
з Вами і після надання послуги. Ваші враження і досвід дають нам змогу ставати кращими для Вас. А Ви радите нас друзям.

Поки фірми втрачають довіру, кількість наших клієнтів зростає - вони стають нашими друзями,
і заробляють вже сьогодні!

Відгуки наших клієнтів

Що кажуть наші клієнти

Ігор, Рівне. В Ізраїлі – 2 роки

Працюю давно, і не шкодую. Хороші гроші. Коли – іноді – затримують, то це 1-2 дні. Робота постійна. Єдине: тут ТРЕБА працювати, але тут – набагато краще! …якщо з GLOBUS, то все нормально – в принципі!

Денис, Одеса. В Ізраїлі – 5 місяців

От я вже в Ізраїлі. Спасибі GLOBUS – вони мені допомогли, від початку до кінця. Все дуже добре. Умови хороші. Можна їздити. Все цілком легально. Не думайте довго: приїжджайте, довіряйте і будьте впевнені в собі!

Михаил, Дніпро. В Ізраїлі – 1 рік 4 місяці

Ми – в Ізраїлі. Робота нормальна, маса варіантів роботи. Зарплата супер: ±100$ на день. GLOBUS – бомба! Дякую.

Никита, Миколаїв. В Ізраїлі – 10 місяців

Працювати і жити тут можна. Без роботи не залишать. Платять вчасно, нема «кидалова». А наша фірма – найкраща тут, в Ізраїлі. Зарплата вчасно, число в число. Вдома – пральна машинка, 2 кондиціонери – все круто! GLOBUS – супер, ці хлопці працюють!

Андрей, Вознесенськ. В Ізраїлі – 1 рік 2 місяці

Можете судити з умов – навіть інтернет не бюджетний, а швидкість! Куми зараз на цю фірму (авт. «ГЛОБУС») теж їдуть, з Ашдода. Я їх сюди забираю, там їм недоплачують, вони не задоволені. А тут місяць відпрацював – гроші давайте.

Степан, Біла Церква. В Ізраїлі – 8 місяців

Я приїхав в Ізраїль – як і обіцяно. Вони слово тримають! Ми попросили квартиру – без проблем. За тиждень-півтора її нам організували. Тут 500 м до моря! Роботи вистачає, гроші виплачують вчасно. Я задоволений. До GLOBUS претензій немає. «GLOBUS» скільки людей сюди привіз – всі задоволені. Нам мікрохвильовку, духовку привезли, пралку купили нову. Не відмовляють.

Будьте уважні, щоб уникнути шахраїв!

Остерігайтеся, якщо...

becarefuul

Вам обіцяють "всі умови", але не повідомляють про особу, яка Вас зустріне

За нашими даними, в країні катастрофічно мала кількість компаній, які дійсно дбають про клієнтів і насправді мають свого менеджера в Ізраїлі.
Для Вас це небезпека залишитися сам на сам зі всіма викликами Ізраїлю: від житла до оплати роботи, а також легального перебування.

Ми не годуємо обіцянками,
а надаємо Вам всі контакти менеджера ще в офісі

money

Вас переконують, що все слід оплатити наперед:
за кращі умови
більше

Традиційно Вам обіцятимуть "райські" умови, особливий статус, кращу роботу чи супер-житло, але все це на умовах передоплати. Будьте обачні: зазвичай після внесення більшої частини суми
про вас можуть просто забути -
як в Ізраїлі без всіх умов,
так навіть ще до виїзду

Оплату наших послуг Ви можете здійснити в Ізраїлі, переко-навшись, що всі умови виконані

meet

Зустрічі з питання Ізраїлю проходять не в офісі, а на "нейтральній" території

Значна кількість компаній і так званих візових агентів не мають постійного місця перебування.
Якщо Вас запрошують зустрітися в кафе, парку, у коворкінгу, на зйомній квартирі чи ще деінде, мотивуючи це різними причинами, це привід замислитись: чи зможете знайти агента/фірму, коли Вам треба?

Ми маємо постійний офіс, клієнт-сервіс і не проводимо зустрічі в  інших місцях. 

Бережіть свій час, гроші і можливості.
Адже депортація з Ізраїлю дійсно означає "назавжди"...Довіряйте досвіду. GLOBUS - 14 років з Вами

Робота в Ізраїлі - реальна допомога в працевлаштуванні 

Наш сайт створено спеціально для тих, хто прагне знайти роботу в Ізраїлі без візи, і навіть з «чистим» паспортом. Проект "Робота в Ізраїлі" – це виїзд в Ізраїль, підготовка до перетину кордону, супровід на місці, пошук житла і роботи, працевлаштування в Ізраїлі без посередників, зарплата від 9-10$ за годину. Реальні можливості роботи в Ізраїлі. GLOBUS допоможе швидко і легко виїхати на гарантовану роботу в Ізраїль вже від 2 тижнів.

робота в ізраїлі

Професійно і швидко допомагаємо людям подорожувати з 2003 року. За ці 16 років ми щомісяця готуємо до співбесід, подання документів та виїзду за кордон сотні, тисячі людей. Наші клієнти стають нашими друзями, і радять нас близьким. Ми надаємо тільки 100% перевірену інформацію, працюємо з достовірними даними, слідкуємо за всіма змінами. GLOBUS постійно проводить моніторинг вакансій, міжнародного законодавства та додаткових можливостей заробляти для українців. Наші професіонали допомогли тисячам людей без проблем подорожувати світом, відпочивати та заробляти. Працюємо з кожним клієнтом за індивідуальним алгоритмом, беремося за «відмови», розраховуємо тільки реальні шанси. На цьому сайті громадяни України можуть отримати відповіді на всі питання. Запитайте у нашого експерта, які вакансії в Ізраїлі, заробітна плата українців в Ізраїлі, необхідні витрати і що треба, щоб поїхати в Ізраїль на роботу. Інформація найновіша, всі зміни у виїзді в Ізраїль враховано. Звертайтеся!

Адреса:

м.Київ, вул. Січових Стрільців (кол. Артема) 37/41; офіс 400

Львів, вул. Газова, 36/2, офіс 1
Тернопіль, вул. Руська, 17а

Соцмережі:

fb
vk
ok
Вверх