16 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Громадянство Європейського Союзу

Громадянство Європейського Союзу

Тепер дедалі більше людей замислюються, яку точку призначення обрати для вищих заробітків. Багато хто міркує про еміграцію в інші країни для тривалого проживання.

Через це останніми роками значною популярністю користується одержання іноземного громадянства. Переважно це громадянство сусідніх країн, тобто громадянство ЄС.

Паспорт Євросоюзу – це справді хороші можливості для Вас! Отримання європейського громадянства відкриває перед його власником величезні перспективи не тільки у ЄС, а й по всьому світу. Це безперешкодний перетин багатьох границь, зникнення потреби у оформленні віз, можливість довго бути у різних країнах.

Вкрай важливо, що власник паспорта країни ЄС отримує багато прав, про які ми ще тільки мріємо. Це можливість офіційно працевлаштуватися у іноземній державі, маючи справді велику зарплату. Додатково це – всі позитиви соціального захисту, безпеки, інших благ громадян ЄС. Так, паспорт ЄС дає змогу почуватися дійсно рівним у Європі. Шлях до отримання європейського статусу насправді – непросто. Слід вільно розбиратися у законах, знати всі належні кроки з набуття громадянства ЄС, а також строки реалізації цього процесу.

Аби офіційно запустити шлях до громадянства, більшість українців залучають послуги професіоналів. Ця послуга включає не тільки допомогу в підготовці паперів, а й фахові консультації, супровід та інформування для набуття паспорта ЄС. Результатом роботи стає оформлення свідоцтва про отримане громадянство.

Найбільшу популярність зараз має румунське громадянство. Одержати паспорт Румунії дійсно не настільки просто, як оформити візу. Процес надання громадянства Румунії включає роботу з збором документів, 2 візити в уповноважені установи, прийняття громадянства та оформлення паспорта ЄС. Переважно на це потрібно від півроку до року. Громадянство Румунії – клопітка і непроста програма. Тому важливо обрати собі надійного порадника. Профільні співробітники GLOBUS склали зрозумілий алгоритм, що допоможе належно отримати паспорт Румунії. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви відчутно скоротите тривалість отримання румунського паспорта. Наш процес не передбачає зайвих витрат, надаємо можливість виплат поетапно. До того ж, саме від GLOBUS ви одержите змогу оформити громадянство ЄС для ваших дітей за простою програмою. Крута доступна можливість для цілої сім’ї – шанс на європейське майбутнє. Паспорт ЄС краще за будь-яку візу, бо це – пожиттєво!

Наша фірма вже 15 років знаходить можливості українцям пізнавати закордон. Ми будемо раді, якщо станемо в нагоді Вам і Вашій сім’ї. Не марнуйте Ваш час – весь світ чекає!