8.7 C
Kyiv
Вівторок, Вересень 18, 2018

Громадянство ЄС

Громадянство ЄС

Тепер все більше українців замислюються, яку іноземну країну обрати для вигідніших заробітків. Багато хто мріє про виїзд в інші країни для тривалого проживання.

З огляду на це, останнім часом великою популярністю користується оформлення іноземного громадянства. Здебільшого, це громадянство сусідніх країн, тобто громадянство ЄС.

Паспорт Європейського союзу – це реально хороші можливості для українця! Отримання європейського громадянства відкриває перед паспорта ЄС величезні перспективи не тільки у ЄС, а й по всьому світу. Це безперешкодний перетин багатьох обмежень, зникнення потреби у відкритті віз, можливість довго бути у різних країнах.

Дуже важливо, що громадянин однієї з країн ЄС має багато прав, про які ми і досі мріємо. Це можливість без проблем працевлаштуватися у іноземній державі, маючи справді велику зарплату. Додатково це – всі позитиви соціального захисту, безпеки, інших благ громадян ЄС. Так, паспорт ЄС дає змогу бути дійсно рівним у Європі. Шлях до отримання європейського статусу без перебільшень – непросто. Слід вільно орієнтуватися у законодавстві, розуміти всі необхідні етапи з набуття громадянства ЄС, а також терміни перебігу цього процесу.

Аби офіційно запустити отримання громадянства, багато українців залучають послуги обізнаних компаній. Ця підтримка передбачає не тільки допомогу в підготовці паперів, а й юридичні опрацювання, супровід та підготовку для набуття громадянства ЄС. Результатом цих кроків стає надання документів про нове громадянство.

Велику запитуваність зараз має румунське громадянство. Одержати паспорт Румунії дійсно не так легко, як оформити візу. Процедура надання румунського громадянства передбачає дії з збором документів, 2 поїздки в консульські установи, прийняття громадянства та видачу паспорта Румунії. Зазвичай на все йде від півроку до року. Громадянство Румунії – клопітка і багатопланова процедура. Дуже важливо обрати собі обізнаного порадника. Фахові менеджери GLOBUS склали зрозумілий алгоритм, як належно отримати Ваш паспорт ЄС. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви вигідно зменшите час надання румунського паспорта. Цей процес не передбачає зайвих витрат, надаємо опцію виплат частинами. Між іншим, саме з GLOBUS ви одержите право оформити паспорт ЄС для неповнолітніх дітей за спрощеною програмою. Це реальна можливість для цілої родини – шанс на європейське життя. Паспорт Євросоюзу зручніше за найкращу візу, адже це – постійне!

Наша фірма вже 15 років знаходить можливості людям відкривати закордон. Ми будемо раді, якщо допоможемо Вам і близьким. Не гайте свій час – весь світ чекає!