8.3 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Громадянство ЄС ціна

Громадянство ЄС ціна

Сьогодні все більше українців замислюються, яку іноземну країну обрати для більших заробітків. Багато хто думає про еміграцію в інші країни для тривалого проживання.

З огляду на це, останнім часом відчутною популярністю користується оформлення іноземного громадянства. Найчастіше це громадянство сусідніх країн, часто громадянство ЄС.

Паспорт ЄС – це реально хороші можливості для кожного! Отримання європейського громадянства відкриває перед паспорта ЄС величезні перспективи не лише у Європі, а й по всьому світу. Це безперешкодний перетин багатьох обмежень, відсутність потреби у оформленні віз, право довго бути у різних країнах.

Вкрай важливо, що громадянин країни ЄС має багато прав, про які ми ще тільки мріємо. Це можливість просто піти на роботу у багатьох країнах, заробляти справді хорошу зарплату. Також це – всі позитиви соціального захисту, безпеки, звичних благ громадянства Європи. Так, паспорт ЄС дає змогу бути дійсно рівним за кордоном. Шлях до отримання європейського громадянства насправді – непросто. Необхідно добре орієнтуватися у законодавстві, розуміти всі необхідні кроки з отримання громадянства ЄС, а також строки перебігу цього процесу.

Для того, щоб офіційно розпочати отримання громадянства, більшість українців залучають послуги професіоналів. Ця підтримка включає не тільки допомогу в підготовці паперів, а й фахові консультації, супровід та підготовку для набуття паспорта ЄС. Результатом цих кроків стає видача свідоцтва про отримане громадянство.

Велику популярність нині показує румунське громадянство. Отримати паспорт Румунії дійсно не так просто, як відкрити візу. Процедура надання громадянства Румунії передбачає дії з пакетом документів, 2 візити в уповноважені установи, приймання громадянства та оформлення паспорта Румунії. Переважно на все потрібно від півроку до року. Громадянство Румунії – клопітка і непроста процедура. Тому важливо обрати собі досвідченого помічника. Наші менеджери GLOBUS сформували зрозумілий алгоритм, як найшвидше отримати паспорт Румунії. Співпрацюючи з GLOBUS, ви вигідно зменшите тривалість отримання румунського громадянства. Цей процес не передбачає незапланованих витрат, надаємо можливість оплати поетапно. До того ж, саме з GLOBUS ви маєте змогу подати на громадянство ЄС для неповнолітніх дітей за простою процедурою. Це реальна можливість для всієї сім’ї – шанс на перспективне життя. Громадянство Румунії вигідніше за найкращу візу, адже це – постійне!

Наша фірма тривалих п’ятнадцять років знаходить можливості українцям відкривати закордон. Ми щасливі, якщо допоможемо Вам і Вашій сім’ї. Не марнуйте Ваш час – весь світ чекає!