10.6 C
Kyiv
Неділя, Вересень 23, 2018

Громадянство Румунії ціна

Громадянство Румунії ціна

Нині щораз більше громадян замислюються, яку державу обрати для кращих заробітків. Багато хто думає про переїзд в інші країни для тривалого проживання.

Через це останнім часом великою популярністю користується одержання іноземного громадянства. Здебільшого, це громадянство сусідніх країн, отже, громадянство ЄС.

Паспорт Європейського союзу – це дійсно широкі можливості для кожного! Отримання європейського громадянства відкриває перед паспорта ЄС величезні шанси не лише у ЄС, а й по всьому світу. Це безперешкодний перетин багатьох обмежень, зникнення потреби у оформленні віз, право довго бути у багатьох країнах.

Дуже важливо, що власник паспорта країни ЄС має багато прав, про які ми ще тільки мріємо. Це можливість без проблем працевлаштуватися у багатьох країнах, маючи справді велику зарплату. Також це – всі плюси соціальних гарантій, безпеки, інших благ громадянства ЄС. Так, паспорт ЄС допомагає бути дійсно рівним за кордоном. Шлях до отримання європейського громадянства насправді – непросто. Необхідно вільно розбиратися у законодавстві, розуміти всі належні етапи з отримання громадянства ЄС, та терміни перебігу цього процесу.

Для того, щоб офіційно запустити отримання громадянства, багато українців користуються з послуги обізнаних компаній. Ця підтримка включає не тільки допомогу в підготовці паперів, а й юридичні опрацювання, супровід та інформування для набуття громадянства ЄС. Результатом цих кроків стає оформлення документів про нове громадянство.

Велику популярність на разі має румунське громадянство. Одержати паспорт Румунії далеко не так просто, як відкрити візу. Процес надання румунського громадянства передбачає роботу з збором документів, 2 поїздки в консульські установи, прийняття громадянства та видачу паспорта Румунії. Зазвичай на це витрачається від 10 до 16 місяців. Громадянство Румунії – клопітка і багатопланова програма. Через це важливо мати при собі надійного помічника. Профільні співробітники GLOBUS склали оптимальний алгоритм, як найшвидше отримати Ваш паспорт ЄС. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви відчутно зменшите тривалість надання європейського громадянства. Цей алгоритм не передбачає зайвих розтрат, є опцію оплати поетапно. Крім того, саме з GLOBUS ви набуваєте змогу подати на громадянство ЄС для своїх дітей за спрощеною програмою. Це доступна можливість для всієї родини – шанс на європейське життя. Паспорт Євросоюзу зручніше за найкращу візу, адже це – постійне!

Наша фірма вже п’ятнадцять років допомагає людям пізнавати закордон. Ми будемо раді, якщо допоможемо Вам і Вашій родині. Не марнуйте свій час – Європа чекає!