10.6 C
Kyiv
Неділя, Вересень 23, 2018

Громадянство Румунії Чернівці

Громадянство Румунії Чернівці

Нині дедалі більше людей замислюються, яку точку призначення обрати для вищих заробітків. Багато хто міркує про переїзд в інші країни для тривалого проживання.

Тому останніми роками відчутною популярністю користується одержання іноземного громадянства. Найчастіше це громадянство сусідніх країн, отже, громадянство ЄС.

Паспорт Євросоюзу – це дійсно хороші можливості для Вас! Набуття європейського громадянства відкриває перед нами величезні перспективи не лише у ЄС, а й по всьому світу. Це безперешкодний перетин багатьох кордонів, відсутність потреби у відкритті віз, можливість довго перебувати у багатьох країнах.

Вкрай важливо, що власник паспорта однієї з країн ЄС має багато прав, про які ми ще тільки мріємо. Це можливість офіційно працевлаштуватися у іноземній державі, маючи дійсно велику платню. Додатково це – всі плюси соціального захисту, безпеки, інших благ громадян Європи. Так, паспорт ЄС допомагає бути дійсно рівним за кордоном. Шлях до отримання європейського статусу насправді – непросто. Слід добре розбиратися у законах, розуміти всі необхідні кроки з набуття громадянства ЄС, та строки реалізації цього процесу.

Для того, щоб офіційно розпочати отримання громадянства, багато українців користуються з послуги обізнаних компаній. Така допомога включає не тільки допомогу в підготовці документів, а й юридичні опрацювання, супровід та підготовку для присвоєння паспорта ЄС. Результатом роботи стає надання свідоцтва про отримане громадянство.

Велику популярність нині має румунське громадянство. Отримати паспорт Румунії дійсно не настільки легко, як відкрити візу. Процес надання румунського громадянства включає роботу з збором документів, 2 поїздки в уповноважені установи, приймання громадянства та оформлення паспорта ЄС. Переважно на це потрібно від півроку до року. Громадянство Румунії – трудоємка і непроста задача. Через це важливо залучити собі досвідченого помічника. Фахові співробітники GLOBUS створили чіткий алгоритм, як належно отримати Ваш паспорт ЄС. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви відчутно скоротите тривалість надання румунського громадянства. Наш процес не передбачає зайвих витрат, є можливість оплати частинами. До того ж, саме від GLOBUS ви одержите змогу оформити паспорт ЄС для своїх дітей за спрощеною процедурою. Крута доступна можливість для цілої родини – квиток на перспективне життя. Громадянство ЄС вигідніше за найкращу візу, адже це – назавжди!

Наша компанія вже 15 років допомагає людям пізнавати світ. Ми будемо раді, якщо допоможемо Вам і Вашій сім’ї. Не марнуйте Ваш час – ЄС чекає!