8.3 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Громадянство Румунії 2018

Громадянство Румунії 2018

Нині все більше людей замислюються, яку іноземну країну обрати для вищих заробітків. Багато хто міркує про еміграцію в інші країни для тривалого проживання.

Через це останніми роками значною популярністю користується отримання іноземного громадянства. Здебільшого, це громадянство сусідніх країн, отже, громадянство ЄС.

Паспорт ЄС – це справді хороші можливості для українця! Набуття європейського громадянства відкриває перед його власником величезні шанси не лише у Європі, а й у решті світу. Це безперешкодний перетин багатьох кордонів, зникнення потреби у оформленні віз, право довго бути у багатьох країнах.

Дуже важливо, що власник паспорта країни ЄС отримує багато прав, про які ми лише мріємо. Це можливість офіційно працевлаштуватися у іноземній державі, маючи справді велику зарплату. Додатково це – всі плюси соціального захисту, безпеки, інших благ громадянства Європи. Так, паспорт ЄС допомагає бути дійсно рівним за кордоном. Процедура отримання європейського статусу насправді – непросто. Необхідно вільно орієнтуватися у законодавстві, розуміти всі необхідні кроки з набуття громадянства ЄС, а також строки реалізації цього процесу.

Для того, щоб офіційно запустити шлях до громадянства, багато українців залучають послуги обізнаних компаній. Ця допомога включає не тільки допомогу в підготовці документів, а й юридичні консультації, супровід та підготовку для присвоєння громадянства ЄС. Результатом цих кроків стає надання свідоцтва про нове громадянство.

Найбільшу запитуваність нині показує румунське громадянство. Отримати паспорт Румунії дійсно не настільки просто, як оформити візу. Процес надання румунського громадянства передбачає роботу з пакетом документів, 2 візити в уповноважені установи, приймання громадянства та оформлення паспорта Румунії. Переважно на це витрачається від кількох місяців до року. Громадянство Румунії – клопітка і багатопланова програма. Через це важливо залучити собі досвідченого порадника. Профільні менеджери GLOBUS склали оптимальний алгоритм, що допоможе належно отримати румунський паспорт. Співпрацюючи з GLOBUS, ви суттєво зменшите час отримання європейського паспорта. Цей процес не передбачає зайвих розтрат, є можливість виплат поетапно. Крім того, саме з GLOBUS ви одержите змогу подати на паспорт ЄС для своїх дітей за простою процедурою. Це справжня можливість для цілої сім’ї – шанс на європейське майбутнє. Паспорт ЄС вигідніше за будь-яку візу, бо це – назавжди!

Наша фірма тривалих п’ятнадцять років допомагає українцям пізнавати світ. Ми будемо раді, якщо станемо в нагоді Вам і Вашій сім’ї. Не гайте Ваш час – ЄС чекає!