9 C
Kyiv
Субота, Жовтень 20, 2018

Громадянство Румунії 2017

Громадянство Румунії 2017

Сьогодні дедалі більше громадян замислюються, яку іноземну країну обрати для вигідніших заробітків. Багато хто міркує про переїзд в інші країни для постійного проживання.

З огляду на це, впродовж цих років великою популярністю користується одержання іноземного громадянства. Найчастіше це громадянство сусідніх країн, часто громадянство ЄС.

Паспорт Євросоюзу – це дійсно хороші можливості для українця! Отримання європейського громадянства відкриває перед нами величезні шанси не тільки у ЄС, а й у решті світу. Це легкий перетин багатьох кордонів, відсутність потреби у відкритті віз, право довше перебувати у різних країнах.

Дуже важливо, що громадянин однієї з країн ЄС має багато прав, про які ми ще тільки мріємо. Це можливість офіційно піти на роботу у іноземній державі, заробляти дійсно хорошу зарплату. Також це – всі плюси соціальних гарантій, безпеки, звичних благ громадян Європи. Так, паспорт ЄС дає змогу почуватися дійсно рівним за кордоном. Шлях до отримання європейського громадянства насправді – непросто. Слід вільно орієнтуватися у законах, знати всі належні етапи з набуття громадянства ЄС, а також терміни перебігу цього процесу.

Аби офіційно запустити шлях до громадянства, більшість українців користуються з послуги професіоналів. Ця послуга включає не тільки допомогу в підготовці документів, а й юридичні консультації, супровід та інформування для набуття громадянства ЄС. Результатом цих кроків стає оформлення свідоцтва про отримане громадянство.

Велику запитуваність на разі показує румунське громадянство. Одержати паспорт Румунії дійсно не настільки просто, як оформити візу. Процедура надання румунського громадянства передбачає роботу з пакетом документів, 2 візити в уповноважені установи, прийняття громадянства та видачу паспорта Румунії. Переважно на це йде від кількох місяців до року. Громадянство Румунії – трудоємка і непроста процедура. Дуже важливо обрати собі надійного порадника. Наші співробітники GLOBUS склали оптимальний алгоритм, що допоможе найшвидше отримати румунський паспорт. Співпрацюючи з GLOBUS, ви відчутно скоротите тривалість отримання європейського громадянства. Цей алгоритм не вимагає незапланованих витрат, існує змогу виплат частинами. Між іншим, саме з GLOBUS ви маєте право оформити громадянство ЄС для неповнолітніх дітей за спрощеною програмою. Це доступна можливість для цілої родини – шанс на перспективне майбутнє. Громадянство Євросоюзу краще за найкращу візу, бо це – постійне!

Наша компанія тривалих 15 років допомагає українцям пізнавати закордон. Ми будемо раді, якщо станемо в нагоді Вам і близьким. Не гайте Ваш час – весь світ так близько!