-1.8 C
Kyiv
Неділя, 19 Січня, 2020

Globus visa відгуки

Globus visa відгуки

Globus visa відгуки

Відгуки про Globus VisaВізовий центр Globus – українська компанія, що допомагає подорожувати і заробляти у різних куточках світу. Фірма працює на ринку України з 2003 року. Впродовж більш як шістнадцяти років відкрито напрями до більш як 60 країн світу.

Сьогодні це – тисячі історій про незабутні емоції, відкриття, про життя з нової сторінки і про досягнення фінансового благополуччя. У час, коли вітчизняна економіка починає «здавати позиції», виїхати за кордон, щоб підтримати свою родину, було рішенням №1 і стало в пригоді тисячам сімей.

16 років Globus visa розвивався і ставав кращим. Зараз працюють нові офіси у Києві, Львові, Тернополі, планується відкриття ще у кількох великих містах західної та східної України.

Глобус зібрав команду експертів для допомоги клієнтам у відкритті віз до різних країн – від США й Канади до Японії, Індії, Австралії та інших. Крім того, поширеними стали програми еміграції, як індивідуальної, так і родинної, до низки країн. Світ стає все ближчим, а робота за кордоном – все більш запитуваною для українців.

GLOBUS підтримує ці тенденції: пропонує вигідні умови роботи за кордоном, прямі контакти з роботодавцями, реальну вартість послуг – з високим рівнем надійності. Розрахунок шансів здійснюється максимально чітко, і всі оплати мають своє обґрунтування. Оплативши вартість пакету, клієнт вирушає заробляти свою зарплату, і на ньому не зароблятиме посередник.

Саме тому недобросовісні конкуренти, які розраховують на постійний % від грошей заробітчан, регулярно здійснюють хакерські атаки на сайти Globus visa, замовляють фейкові відгуки, негативні коментарі від нібито клієнтів Глобус на різних майданчиках.

Це не дає людям бачити реальні відгуки від тих, хто уже за кордоном – влаштувався з родиною або поїхав заробляти і отримав хорошу роботу. Замовні коментарі – однотипні і образливі, але не містять жодних подробиць про проблему, адже вони – вигадані.

Перевірити, чи якісно працює візовий центр Globus, може кожний. Усі звернення опрацьовує клієнт-сервіс нового зразка, а менеджери профілю готові надати відгуки чи контакти тих, хто уже перебуває за кордоном.

Відмовлятися від своєї мрії про нову країну чи кращу зарплату через вигадані коментарі в Інтернеті – дуже шкода. Тим часом, знайти реальних людей, які отримали візовий сервіс чи вакансію за кордоном, неважко. Відгуки (навіть відео) можна подивитися на сайті globus-visa.com.

Поки зловмисники змушують вас вірити в негативні відгуки про Globus visa, сотні українців звертаються до нас і вирушають змінювати своє життя на краще. Переконайтеся самі.