20.6 C
Kyiv
Субота, Вересень 22, 2018

Документи на румунський паспорт

Документи на румунський паспорт

Сьогодні все більше українців замислюються, яку точку призначення обрати для кращих заробітків. Багато хто мріє про переїзд в інші країни для тривалого проживання.

Через це впродовж цих років великою популярністю користується оформлення іноземного громадянства. Здебільшого, це громадянство сусідніх країн, часто громадянство ЄС.

Паспорт Євросоюзу – це реально відкриті можливості для кожного! Набуття європейського громадянства відкриває перед нами величезні шанси не тільки у ЄС, а й по всьому світу. Це безперешкодний перетин багатьох обмежень, відсутність потреби у оформленні віз, можливість довше бути у багатьох країнах.

Вкрай важливо, що громадянин однієї з країн ЄС має багато прав, про які ми і досі мріємо. Це можливість офіційно піти на роботу у багатьох країнах, маючи справді хорошу зарплату. Також це – всі позитиви соціального захисту, безпеки, звичних благ громадянства ЄС. Так, паспорт ЄС допомагає бути дійсно рівним у Європі. Шлях до отримання європейського громадянства насправді – непросто. Необхідно вільно розбиратися у законах, знати всі належні етапи з отримання громадянства ЄС, та строки перебігу цього процесу.

Для того, щоб офіційно запустити отримання громадянства, більшість українців користуються з послуги професіоналів. Ця допомога включає не тільки допомогу в підготовці паперів, а й юридичні опрацювання, супровід та інформування для набуття паспорта ЄС. Результатом всіх етапів стає видача свідоцтва про отримане громадянство.

Найбільшу запитуваність зараз показує румунське громадянство. Отримати паспорт Румунії дійсно не так просто, як відкрити візу. Процес надання румунського громадянства включає роботу з збором документів, 2 поїздки в уповноважені установи, прийняття громадянства та видачу паспорта Румунії. Зазвичай на це йде від півроку до року. Громадянство Румунії – клопітка і непроста процедура. Дуже важливо мати при собі обізнаного помічника. Наші співробітники GLOBUS сформували оптимальний алгоритм, що допоможе належно отримати румунський паспорт. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви вигідно зменшите час набуття європейського громадянства. Наш процес не передбачає зайвих розтрат, надаємо опцію оплати частинами. Крім того, саме з GLOBUS ви одержите право подати на громадянство ЄС для своїх дітей за простою процедурою. Це реальна можливість для цілої сім’ї – квиток на європейське майбутнє. Паспорт ЄС зручніше за найкращу візу, бо це – назавжди!

Наша фірма тривалих 15 років знаходить можливості людям відкривати Європу. Ми щасливі, якщо станемо в нагоді Вам і Вашій сім’ї. Не гайте свій час – Європа чекає!