5 C
Kyiv
П’ятниця, Жовтень 19, 2018

Документи для отримання румунського паспорта

Документи для отримання румунського паспорта

На сьогодні все більше наших співвітчизників замислюються, яку точку призначення обрати для кращих заробітків. Багато хто думає про еміграцію в інші країни для постійного проживання.

Через це впродовж цих років відчутною популярністю користується отримання іноземного громадянства. Здебільшого, це громадянство сусідніх країн, часто громадянство ЄС.

Паспорт Європейського союзу – це дійсно хороші можливості для кожного! Набуття європейського громадянства відкриває перед паспорта ЄС величезні шанси не тільки у ЄС, а й по всьому світу. Це легкий перетин багатьох границь, зникнення потреби у відкритті віз, право довше перебувати у багатьох країнах.

Вкрай важливо, що громадянин однієї з країн ЄС має багато прав, про які ми ще тільки мріємо. Це можливість без проблем піти на роботу у іноземній державі, маючи дійсно хорошу платню. Також це – всі бонуси соціального захисту, безпеки, звичних благ громадян Європи. Так, паспорт ЄС допомагає почуватися дійсно рівним у Європі. Процедура отримання європейського громадянства без перебільшень – непросто. Слід фахово розбиратися у законах, розуміти всі необхідні етапи з отримання громадянства ЄС, а також строки реалізації цього процесу.

Аби офіційно розпочати отримання громадянства, більшість українців користуються з послуги обізнаних компаній. Така підтримка передбачає не тільки допомогу в підготовці документів, а й юридичні опрацювання, супровід та інформування для набуття громадянства ЄС. Результатом цих кроків стає надання документів про отримане громадянство.

Найбільшу популярність зараз має румунське громадянство. Одержати паспорт Румунії далеко не так легко, як оформити візу. Процедура надання громадянства Румунії включає дії з збором документів, 2 візити в уповноважені установи, прийняття громадянства та оформлення паспорта ЄС. Переважно на все йде від 10 до 16 місяців. Громадянство Румунії – клопітка і непроста задача. Через це важливо обрати собі надійного порадника. Наші менеджери GLOBUS сформували чіткий алгоритм, що допоможе належно отримати паспорт Румунії. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви вигідно скоротите час отримання румунського паспорта. Наш алгоритм не вимагає незапланованих розтрат, надаємо опцію оплати частинами. До того ж, саме від GLOBUS ви набуваєте право оформити паспорт ЄС для ваших дітей за простою програмою. Це доступна можливість для всієї сім’ї – квиток на перспективне майбутнє. Паспорт Євросоюзу вигідніше за будь-яку візу, бо це – пожиттєво!

Наша компанія тривалих п’ятнадцять років допомагає українцям відкривати Європу. Ми щасливі, якщо станемо в нагоді Вам і близьким. Не марнуйте Ваш час – весь світ чекає!