11.8 C
Kyiv
П’ятниця, 10 Квітня, 2020

– Ціна Сезону –

всього 250 €*

ВІЗА + РОБОТА

☉ Термін виконання: від 2 місяців

*У вартість послуг НЕ входить
вартість візового збору (35 €) та сервісного збору (385 грн)

Робота в Чехії

Чехія – добра альтернатива українським і навіть польським зарплатам. Нині робота в Чехії = офіційний контракт, зручні умови, наявність вакансій для жінок та чоловіків. Хороший соцпакет, наявність житла, зарплатня, в середньому, 900-1000€/міс. Чим вигідно поїхати в Чехію на роботу і чому саме тепер, читайте далі.

Для роботи в Чехії потрібна чинна робоча віза

Візовий сервіс здійснюється під конкретну вакансію, вибрану Вами. Разом з тим, багатьом українцям уже доводилося працювати в Чехії, а сама країна – доволі зрозуміла для наших співгромадян, комфортна і відкрита. Транспортне сполучення відмінне, і шлях до місця працевлаштування в Чехії не займає більше одного дня.

Вартість життя в Чехії не надто відрізняється від польських розцінок. Зарплата в Чехії відчутно вища за українську, після сплати податків це від 25000 крон, середня 1000-1500 € в місяць.

 Скільки заробляють українці в Чехії?

Працюючи офіційно, ви отримуєте зарплату з урахуванням всіх податків. Зарплати на наших вакансіях починаються від 800 євро на руки. Їх доповнюють бонусами за надгодини, продуктивність, відсутність прогулів, преміями. Українці, які скористалися послугами GLOBUS, отримують середню з/п бл.1000 €.

Окрім того, роботодавці все частіше пропонують різноманітні бонуси – краще або безкоштовне житло, компенсацію комунальних, ваучери або знижки на харчування за місцем праці.

Робота у Чехії для чоловіків

Ми щотижня оновлюємо базу наших вакансій в Чехії. Пропонуємо широкий вибір для чоловіків. Вакансії надають прямі роботодавці.

Це – десятки вакансій на виробництві, в логістиці тощо, які не потребують знання мови і значного досвіду. Більшість з них – заводи побутової техніки, комплектуючих, автозаводи, склади. Крім того, є багато вакансій у сфері обслуговування – як у Празі, так і в менших містах Чехії.

Робота у Чехії для жінок

Вам нескладно буде знайти в нашій базі вакансії для жінок у Чехії, у тому числі на виробництвах, складах, заводах.

Крім того, постійно з’являються популярні серед жінок вакансії в готелях, складах косметики, одягу, пекарнях.

Співпраця з GLOBUS включає збір пакету документів, підготовку поїздки – прямо у місцевість Вашого працевлаштування (доїзд сплачується працівником), процес офіційного оформлення на роботу, поселення в передбачене житло.

На багатьох вакансіях, що стосуються виробництва і логістики, є навчання. Бажання працювати цінується більше, ніж досвід.

Поки черги українців стоять за польськими вакансіями, Ви маєте можливість обирати – зручну роботу і зарплату в різних містах Чехії.

Зробіть крок до європейської зарплати – зверніться в GLOBUS сьогодні.

ХОЧЕШ ОДРАЗУ РОБОТУ?

ЦІНОВІ ПРОПОЗИЦІЇ
– 2020 –

* До вартості пакетів НЕ входять:
вартість візового збору (35 €) та сервісного збору (385 грн)

пакет "Щаслива Сім'я"

ВІЗА + ВАКАНСІЯ для пари

✔ Економія сімейного бюджету

пакет "Разом дешевше"

ВІЗА + ВАКАНСІЯ для трьох осіб

✔ Заощаджуй з друзями разом

пакет "Швидко Віза"

Маєш роботу, та немає візи – зробимо!

✔ Реально швидкий візовий сервіс

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ

• ЗАКОРДОННИЙ
ПАСПОРТ

Паспорт має бути чинним не менше 6 міс. після завершення дії візи, з 2 чистими сторінками. За наявності інших закордонних паспортів візьміть їх на зустріч з менеджером.

• ІДЕНТИФІКАЦІЙНИЙ
КОД

Ваше працевлаштування в Чехії проводиться на офіційній основі. Для підготовки пакету документів Вам необхідно подати Ваш ІПН (індивідуальний податковий номер).

• ФОТО
3,5x4,5

Для комплектування пакету документів на роботу в Чехії слід надати фотографію розмірами 3,5х4,5 см в електронному вигляді. Вимоги: білий фон, обличчя має займати 80% на фото.

місяці

на підготовку документів

днів

оформлення візи і виїзд

вартість

прямого трансферу зі Львова

ВІДГУКИ
про співпрацю з GLOBUS

– КОНТАКТИ –

+38 067 670 04 41

✆ багатоканальний клієнт-сервіс

globus.visa.2003@gmail.com

Instagram
Messenger
Facebook
Telegram