Ще однією державою, що вирішує невдовзі уможливити спрощений візовий режим для українських громадян, стала Японія.

Рік, що минає, був оголошеним роком Японії в нашій країні. Тож, вочевидь заради підсилення фіналу такого року пролунала така радісна (без перебільшення) новина. У рамках листопадового візиту до української столиці в рамках урядових перемовин Державний міністр закордонних справ Японії не просто заявив про ці зміни – відповідні домовленості були досягнуті у Києві спільно з українською стороною.

На офіційній інтернет-сторінці Посольства Японії в Україні з’явилася відповідна інформація. У повідомленні, зокрема, йдеться про спрощення візових вимог для короткотермінових поїздок українців із закордонними паспортами звичайного зразка.

Досягнуті домовленості повинні набути чинності уже від початку нового року, тобто з 01.01.2018.

Оновлені «спрощені» візи з короткостроковим перебуванням матимуть строки дії від трьох і аж до п’яти років включно. До віз для одноразового в’їзду, чинних на сьогодні, планується додати можливість отримання багаторазових віз, що діятимуть три роки, але не довше, ніж з 30-денним перебуванням. Цілі отримання такої візи можуть бути різноманітні, і подорожі до них також належать!

Якщо ви самотужки забезпечуєте власну мандрівку до країни сонця, що сходить, то жодного документу від фінансового спонсора, ментора, котрий гарантує фінансову підтримку – відтепер не буде потрібно.

До категорій які зможуть здійснювати короткі неодноразові подорожі до Японії, внесено розширену кількість категорій. Йдеться про поїздки, дотичні до сфери науки, культури та бізнесу.

Сторони погодилися, що зміни покращать стартові умови для українців подорожувати до Японії, особливо повторно, а також знімуть певні перешкоди у відвідинах японської держави з туристичною метою.

Саме ця сфера в Японії розвивається активно, як ніколи. Спираючись на успішні показники першої половини року, уряд країни планує за найближчі 3 роки підняти показник майже… в 20 разів!!!

І спрощення візового режиму – лише один з кроків Японії назустріч Україні і світові. Розвиваючи туристичну сферу й інфраструктуру, японська економіка потребуватиме багатонаціонального та численного поповнення кадрів. Тому влада країни має на меті залучення перспективних кадрів з закордону.

Звісно, йдеться не про біженців, яких в Японії не приймають у 99% випадків (станом на 2016 рік). А от професіоналам тут радітимуть.

Особливу цікавість урядова програма проявляє до менеджерів готельно-ресторанного сервісу, випускникам японських кулінарних шкіл (іноземцям також!), мова йде також про дизайнерів та спеціалізації, суміжні названим. Це дасть змогу отримувати вищий професійний рейтинг, наблизитися до ВНЖ в Японії та зробити кар’єру у цій успішній країні.

Отож, з наступного року українці зможуть стати як мінімум щасливими туристами, а більше – цінними кадрами і мешканцями країни вранішнього сонця.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here