Від початку цього літа для затятих мандрівників стане легше відвідувати Ефіопію. Віза в Ефіопію тепер доступна он-лайн.

Так, це не та країна, до якої – черги туристів і путівки, як гарячі пиріжки. Але ми переконані: для, хто мріє про справжній африканський дух, це дійсно хороша новина.

Подати заявку на отримання візи онлайн можна на офіційному сайті Головного Департаменту еміграції та справ національностей Федеральної демократичної республіки Ефіопія – адреса: evisa.gov.et.

За отримання візи доведеться сплатити 52 долари – за 30-денну візу та 72 долари – за 90 днів перебування.

Термін розгляду заявки, поданої онлайн – 3 дні.

 

 

Загалом, Ефіопія видає такі види віз: туристична віза, ділова віза, конференц-віза, віза працівникам іноземних компаній, державна робоча віза, журналістська віза, візи для приватних фірм, віза працівників міжнародних організацій, короткострокові візи для урядових установ.

Для мандрівників, туристів, дослідників, блогерів та всіх цікавих до Африки українців раніше віза в Ефіопію була справжнім квестом, та ще й із російською пропискою – саме там найближче Консульство Ефіопії. Тепер за 3 дні і 50-70 доларів США питання вирішити простіше і дешевше.

Що треба знати стосовно вимог Е-візи в Ефіопію:

Внесені за електронну візу кошти не підлягають поверненню.

Паспорт для візи повинен бути дійсним не менш як півроку від дати очікуваного в’їзду до Ефіопії.

Власникам електронних віз дозволений в’їзд на територію країни тільки через Міжнародний аеропорт Боул.

Ну що ж, починати африканську подорож з Ефіопії більш ніж зручно! Саме Аддіс-Абеба – глобальний центр авіаційного сполучення в Африці. Мова – про Міжнародний аеропорт Bole (Боул).

Ефіопії належить кращий національний авіаперевізник Ефіопіен Ейрлайнз – лідер свого континенту, яким тепер скористатися значно доступніше.

Для довідки: із більшості міст Євросоюзу ви зможете знайти доступні квитки до Аддіс-Абеби вартістю приблизно 250 євро (туди й назад). Якщо виліт із Києва, злітати туди й назад вийде дорожче – щонайменше, близько 550 євро.

Тим часом, туристичні блогерии переконують – Ефіопія неодмінно вас здивує багатогранністю і контрастами, тому варто замислитися про таку подорож.

Мандруючи до Ефіопії, радимо оформити туристичний поліс страхування.

Для пошуку доступного житла в Ефіопії найкраще користуватися міжнародними пошуковиками – від Air BnB та Booking до Хостел Комбайнд. В іншому разі доручіть організацію поїздки туристичній компанії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here