У період з 15 червня до початку серпня цього року у багатьох країнах світу буде запущено роботу візових центрів України. Установи надаватимуть послуги іноземним громадянам стосовно прийому заявок та документів, необхідних для отримання візи для в’їзду на територію України.

Загалом, у вказаний термін передбачається відкриття 56 таких центрів.

Про це повідомили на офіційній фейсбук-сторінці Департаменту консульської служби нашого Міністерства закордонних справ. Більше інформації стосовно дати відкриття того чи іншого центру можна буде знайти на офіційних сайтах посольств і консульських установ нашої держави за кордоном.

На сьогодні достеменно відомо, що звернутися у нові візові центри України можна буде у Алжирі (Алжир), Дацці (столиця Бангладеш), аравійських Ер-Ріяді та Джедді, сенегальському Дакарі, Тунісі, турецьких Анкарі, Ізмірі та Стамбулі, в Кампалі (Уґанда), Манілі (Філіпіни), Коломбо на Шрі-Ланці і навіть один – у Санкт-Петербурзі.

Тож громадяни держав, де буде відкрито українські візові центри, отримають змогу подавати документи на отримання віз в Україну за зручною процедурою, а також одержати необхідні послуги додатково – фото на документ, сервіс перекладу, створення копій документів, придбання полісів страхування для подорожей, сервіс доставки, sms-повідомлення, комфортні зали.

Це не тільки відкриває Україну для туристичних мандрівок з усього світу, а й робить її ближчою до глобальної системи подорожей та туристичного сервісу.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here