Плануєте відпочинок у сонячному та загадковому Єгипті? Тоді готуйтеся викласти за в’їзну візу майже в два з половиною рази більше, адже “країна пірамід” з 1 липня цього року підніме ціни на візи для туристів.

Отож, відтепер туристична віза до Єгипту коштуватиме аж 60 доларів, у той час як стара ціна складала всього 25. Минулого разу ціну на візу єгиптяни піднімали ще у 2014 році – з 15 до 25 доларів.

Чим спричинене таке подорожчання?

Через неприємні політичні події у 2014 році сфера туризму у Єгипті зазнала серйозних збитків. У 2016 році доходи Єгипту від туризму зменшилися до 3.4 млрд. доларів, а це на 44,3% менше, ніж у попередньому, 2015 році. В той час як у 2010 році, до політичної кризи,  туризм приніс єгиптянам аж 11 млрд. доларів.

Тепер же Єгипет намагається відновити прибутковість сфери туризму та робить усі намагання, щоб оживити мало не вмираючий туристичний бізнес. З невідомих причин вони вирішили почати таке відновлення саме з підняття цін на візи.

Натомість туристичні оператори б’ють на сполох: вони вважають, що такі нововведення можуть завадити в’їзду туристів, що купили візи за старими цінами, а також можуть відлякати цінами нових потенційних курортників.

Єгипет – це одна з найпопулярніших туристичних країн для українців. У 2016 році понад 420 тисяч туристів з України відвідали цю сонячну країну. Як вплине на наших туристів подорожчання? Це вже покаже час…