Південноамериканський континент стає все більш безвізовим для українських громадян.

Відтепер українці зможуть подорожувати без візи до Еквадору і Колумбії. За повідомленням нашого МЗС, у сукупності це – вже двадцять одна латиноамериканська країна, де український паспорт не потребуватиме візи.

Тиждень, що минає, приніс Україні аж два нових безвізи. Серед тижня стало відомо, що Колумбія відміняє візи для українців, а уже цієї середи український глава МЗС В. Пристайко повідомив про безвіз з Еквадором. Відповідну угоду про скасування візи з даною державою було підписано 25 вересня.

Згідно згаданого документу, безвіз запроваджено для громадян Еквадору та України на поїздки, що не перевищують період 90 днів. Отож, фраза «провести літо на екваторі» стає все більш реальною для наших громадян.

Аналогічний документ про скасування режиму віз для колумбійців та українців підписали український та колумбійський очільники дипломатичних відомств.

Про користь від безвізу зайвий раз повторювати не доводиться. Безвіз з Євросоюзом успішно працює вже третій рік. Це зробило зручнішими мандрівки мільйонам українських громадян. За цей час зі скасування віз скористалися більш як 3 млн наших громадян, повідомляють у МЗС України.

Здійснювати безвізові подорожі українці можуть лише за наявності біометричного паспорта.