Українці – ще ті мандрівники. Історія показує, що поїхати в будь-яку точку світу для нас – можливість, а не проблема. Складнощі традиційно викликає, найперше, візовий режим зі значною кількістю країн світу. Звісно, найважче буває потрапити туди, куди найбільше хочеться.

Канада – у списку таких країн.
Нещодавно з’явилася інформація стосовно змін у візовому законодавстві цієї північно-американської країни. Канада вносить зміни до порядку перетину своїх кордонів.

Стало відомо, що Канада має на меті впровадження додаткової сплати за надання біометричних даних, зокрема українськими громадянами.

Міністерство Канади у справах імміграції, громадянства і біженців підтвердило інформацію, що збір даних біометрії додасть вартості візам в Канаду. Слід також відзначити, що здавати власні дані біометрії доведеться лише один раз на 10 років, запевняють посадовці Міністерства.

Хто повинен надавати біометричні дані для візи в Канаду?

Це будуть всі, хто хоче отримати туристичні, навчальні/студентські, а також і робочі візи для навчання, стажування, роботи чи постійного проживання у даній країні.

Нововведена сплата за збирання біометрії буде складати 85 доларів (канадських). Тож надалі повна сплата за, скажімо, туристичну візу в Канаду складе 185 CAD (канадських дол.), тобто 85 дол. збір біометрії і 100 дол. – консульський. В українській валюті це приблизно становитиме 3800 грн.

Дорожче, бо надовго

Останнє спрощення стосовно візового режиму з Канадою відбулося з 01 листопада 2017 року.

Уже півроку українським громадянам потрібна менша кількість документів, що дають змогу відкривати довгострокові канадські візи. Їх доступна кількість поступово збільшується з 2016 року, а візи видають на 10 років.

Посольство Канади в Україні повідомило: такі зміни в подачі на візу будуть стосуватися наявної вимоги підтвердити фінансовий стан особи, котра хоче отримати візу. Це означає, що подаючи заяву на канадську візу, можуть не надавати підтвердження свого задовільного фінансового стану ті українські громадяни, котрі вже бували в Канаді упродовж 10 років чи на момент подачі ще мають візу в США, яка діє (наприклад, показати її або наявність відміток про перетини кордонів США).

  • Віза США як індикатор для Канади

Ціна заявки на візу при цьому не змінюється.
Зауважимо – це не стосується студентських і робочих віз.

Все – тому, що Україна нещодавно стала учасником CAN+. Це глобальна програма, серед учасників якої – багато держав, в тому числі Індія, Мексика, Китай. Для наших громадян діятимуть такі ж спрощені правила.

Нове спрощення розповсюджується на кожного заявника українця при подачі на візу в візовому центрі України, а також при он-лайн подачі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here