Відмову у наданні Канадської візи отримують 23% наших співгромадян.
У поточному році відмови в отриманні канадської візи почули майже 23% заявників України. В інтерв’ю українським журналістам посол Канади зазначив, що наявна статистика відмов зараз є позитивною та назвав три найпоширеніші причини відмов у наданні їхньої візи.

Посол пояснив, чому працівників посольства Канади прискіпуються до Українців більше, ніж у посольствах при наданні дозволу на в’їзд у інші держави.

Статистика обліку осіб у Канаді  демонструє, що за підсумком перших чотирьох місяців 2019-го року 77% запитів на візу, поданих у Києві, отримали рішення надати візи. У канадському посольстві зазначають – така цифра свідчить про хорошу динаміку в кількості надання віз нашим співвітчизникам, адже відсоток позитивних відповідей у порівнянні з попередніми роками постійно зростає.

Посол Канади зокрема зазначив: «Напевно, частина громадян звикла до наших анкет для подачі на візу. Наші установи не проводять співбесід з громадянами, котрі подалися на візу. Те, що вписуєте до анкети, власне, і стає підставами для прийняття рішень. Тож, якщо там не зазначено якихось фактів чи аргументів у користь факту, що Вам необхідна ця віза, із думками, що можливо їх й так вгадають – закономірно, такого не стається”, – додав Посол Канади в Україні Роман Ващук.

Проблеми в отриманні візи до Канади українцями не надто відрізняються оригінальністю серед інших країн. Причини відмов у візах українцям можна поділити на три основні категорії: відсутність фінансової можливості за наданими документами, нелегальна еміграція до цієї країни родичами заявника та відмови у візі іншими державами, з якими Канада має угоду про обмін інформації.

Причину такої, все ж, невтішної для українців, кількості відмов у наданні віз, посол також назвав. Недовіра багатьом із українців та іншим жителям планети, які просять канадську візу, насправді аргументована. Справа в тому, що в Канаді інші правила в порівнянні з, приміром, Шенгенською зоною, де контролюють не лише в’їзд, а й виїзд громадян інших країн. Посол зазначив, у Канаді жодної реєстрації та контролю за виїздом немає, це і призводить до більш пильної перевірки при дозволі в’їзду.

«Єдиний інструмент контролю «нелегальної» праці чи еміграції, котрий нас доступний – це і є видача віз на в’їзд до країни. Альтернативні шляхи контролю мають значну меншу ефективність. Через це ми ставимося до видачі віз прискіпливіше. Зате, переважно, візи видаються на 10 років – так як наші сусіди США. Як мені відомо, канадський процент позитивних рішень стосовно віз для України на сьогодні вищий, ніж у Сполучених штатів», – зазначає Р.Ващук.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here