Боятися наступу зомбі, як в кіно, не варто. Але інформація важлива – особливо для тих, хто подорожує до США чи Канади.

Один з урядових департаментів США CDC, уповноважений контролювати та запобігати захворюванням,оприлюднив інформацію, що існує небезпека розповсюдження територією Північної Америки так звана хвороба оленів-зомбі. Жодної містики, все серйозно: йдеться про важку і виснажливу хворобу цих тварин, що є хронічною. Відомості про це представлено у відомому таблоїді «Дейлімейл».

Захворювання під загадковою назвою «хвороба зомбі-оленів» вражає тканини спинного й головного мозку та інші – не лише оленів, а й лосів. Хронічне захворювання виснажує й мучить хвору тварину, в результаті приводячи до загибелі. Заражені тварини різко худнуть, мають проблеми з координацією рухів і постійно проявляють агресію.

Згідно інформації, наданої урядовцями, за минулий місяць цей «зомбі-вірус» зареєстровано у США (вже більш як у двадцяти чотирьох штатах) та у 2 канадських. Наразі немає доведених фактів, що вірус здатний вражатилюдину. Однак одне з нещодавніх досліджень демонструє: примати (напр., макак) таки заразилися, вживаючи м’ясо заражених тварин. Дослідники означили цей факт побоюванням, що штам, який здатний заразити людину, також може з’явитися.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here