Американська мрія не втрачає своєї актуальності серед українців – ані під тиском економічних негараздів, ані під пресом міграційної політики Трампа. Президент США, схоже, не на жарт узявся боротися з будь-якими мігрантами у своїй країні. І для мігрантів це – знову недобрі новини…

 

Отримати візу в США щороку намагаються більш як 120 тисяч наших співгромадян. Щонайменше півтора мільйона українців вперто перевіряють удачу в лотереї Грін карт. Але найбільше труднощів гарантовано тим, хто бачить Сполучені Штати територією свого розвитку, праці і кар’єри, а надто – громадянства.

Постійна і прискіплива увага президента Трампа чи не в кожному виступі в Конгресі звернена на мігрантів та імміграційні правила і закони. Трамп невгамовний у цьому, і мотивує все міркуваннями безпеки всередині країни і на її кордонах. Невідкладним завданням бачить він і «закриття дір» у чинних нормах і законах про імміграцію. Нелегали продовжують і зараз масово з’являтися в Америці, тож Білий дім прагне якомога ефективніше запобігати цьому.

 

Для цього у Трампа наявний цілий імміграційний план. Це – його реформи, що охоплюють 4 етапи. Зокрема:

Перше.
Переглянути законодавство, зокрема в частині можливостей перевезти родичів до США особі, яка набула громадянство держави. Для нас це означає, що якщо ваш родич таки отримає громадянство США, у Трампа зроблять все, щоб ви не мали права до них переїхати. Президент героїчно називає це «зламати систему». Йдеться, зокрема, про обмеження родинного кола до найближчих осіб першої лінії – чоловік/дружина, діти.

Друге.
Взагалі припинити програму DV Green Card Lottery, яка є урядовою. Випадковий принцип лотереї означає, що ані заслуги, ані характеристики, ані навички мігрантів не беруться до уваги. Дональд Трамп переконаний, що слід пускати до країни саме кваліфікованих іноземців і то за умови, що вони дійсно поважають американські цінності.

Третє.
Щоб посилити контролю південних кордонів (США та Мексики), американський президент найдієвішим вбачає звести справжню, неперервну стіну уздовж всього американсько-мексиканського кордону.

Четверте.
Оцінка перед отриманням громадянства дітей так званих «мрійників», котрі потрапили до Сполучених штатів з батьками-нелегалами, але виросли у цій країні і претендують на її громадянство. Оцінюватися буде освіта, професійні якості та відповідність моральним цінностям американського суспільства.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here