Все ще живете з батьками? Є два варіанти – або вам справді так зручніше, або ж мрієте про власне житло, а відселитися немає матеріальної можливості? Здається, зараз не час нарікати – навіть в успішних Сполучених Штатах все частіше молодь залишається жити вдома.

 

Яка ситуація у США

Чисельність американських громадян молодого віку, котрі мешкають зі своїми батьками, а не самостійно, як ми бачили у фільмах з дев’яностих, зростає високими темпами. Статистика свідчить, що найбільш помітною така тенденція стала впродовж останнього десятиліття. За показниками США повернулися аж у п’ятдесяті! 

 

Американська статистика – вперта 

Справді, якщо повернутися в 2005 рік, статистичні дані говорять, що молоді американці віком від 18 до 34 років жили переважно самостійно або ж парами, часом ділили житло з друзями, але не з батьками.

Але якщо прослідкувати за цими показниками на десять років вперед – ситуація дуже стрімко змінювалася.

Інфографіка яскраво свідчить про це.

Доходи американців – всьому вина?

Отже, сьогодні можемо бачити, що більше половини молодих американців (їх відносять до покоління міленіалів чи молодших за них) – це близько 28 мільйонів людей – живуть у батьківських помешканнях. Соціологи наводять низку причин, пояснюючи такі разючі зміни.

Серед основних – як не дивно для США, це різниця у доходах. Американська молодь не може заробити стільки, як батьківське покоління, і змушена «жити вдома», а не окремо. Таку картину спричинили значна інфляція і глобальні зміни в США останніх років.

Статистика по США

Тим часом, батьківське покоління американців переконане, що дорослі діти повинні жити з батьками 3-4 роки після коледжу, молодь 18-34 років твердить, що 5-6 років. Соціологія говорить: жити з батьками молодих примушує свобода від робіт по дому (92%), необхідність сплачувати ренту за своє житло (82%), уникання відповідальності (70%), зловживання батьківською гостинністю (65%).

 

________________________________________

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here