Президент США Дональд Трамп представив свою нову еміграційну програму.

Вона передбачає скасування лотереї Зелених Карт. Натомість голова білого дому вважає, що отримувати Зелену Карту повинні емігранти з хорошою освітою та високою кваліфікацією.

«Випадковий вибір суперечить американським цінностям і блокує багатьох кваліфікованих потенційних іммігрантів з усього світу, які можуть багато чого принести», – сказав Дональд Трамп. Ні для кого не секрет, що позиція президента: країна має отримувати максимум користі від мігрантів, які прибувають до США жити і працювати.

Також важливим пунктом плану є намір перестати видавати Ґрін-карту родичам мігрантів, які змогли отримати громадянство Сполучених Штатів Америки.

На офіційне доручення свого керівника, команда Трампа дослідила еміграційні системи розвинутих країн і з’ясувала, що 12% іммігрантів переїхали в США у зв’язку з працевлаштуванням за унікальними навичками.

Для порівняння, в Канаді доля таких емігрантів становить 63%, для Австралії -68%, а для Нової Зеландії – 57%.

Кількість дозволів на проживання, які видаються владою Америки новим емігрантам, не повинна зменшитись. Проте будуть збільшувати квоти для професіоналів із високою кваліфікацією, осіб із вищою освітою, а також студентів, які можуть похвалитися видатними досягненнями.

Новими критеріями відбору, включеними до плану Трампа, мають стати вік претендентів, наявність у них пропозиції роботи у США та їх рівень володіння англійською мовою.

Проте нові правила, запровадження яких хоче президент США, можуть реалізуватись лише у випадку, якщо за них проголосує Конгрес. Тому, як кажуть експерти, можна очікувати будь-яких «поворотів сюжету».

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here