Вже відоме вороже ставлення Президента США до американської диверсифікаційної лотереї Green Card. І він, не приховує цього, навіть навпаки. За найменшої вдалої і невдалої нагоди глава держави акцентує на неприйнятті цілком законних мігрантів. Так, цієї неділі, 17 грудня, американський президент Трамп дозволив собі порівнювати тих, хто перемагає в розіграші урядової лотереї «зелена карта», буквально зі сміттям.

Такі скандальні висловлювання Дональд Трамп дозволив собі, виступаючи в Академії Федерального бюро розслідувань перед випускниками. Саме таке бачення поточної імміграційної політики Сполучених штатів ретранслює президент держави.

Американські видання вже наповну цитують образливу репліку Трампа:

«Найгірших людей вони віддають до нас, відправляючиїх на смітник… і обирають гірше серед найгіршого…»

Ця нелюбов до іммігрантів – явище не спонтанне. Варто пригадати, що одразу ж, у перший тиждень виконання президентських повноважень Трамп видав розпорядження стосовно кількох мусульманських країн, в якому заборонив легальну імміграцію та накладено мораторій на легальне визнання біженців в усіх випадках.

Підлили олії в вогонь і теракти, після яких містер президент неодноразово звинуватив лотерею «Зелена карта» і подальшу міграцію, яку називають «ланцюговою»: мовляв, саме так до країни втрапляють потенційні терористи.

На здивування, таки існують такі іммігранти, які не обурюють президента США. До цієї категорії Трамп відносить несанкціонованих мігрантів, які зростали уже в Сполучених штатах. Представники цієї групи можуть розраховувати на лояльність і навіть підтримку, що утримає їх від депортації, хоча їхні можливості залишатися у США ще у жовтні були також «під загрозою».

Нагадаємо, участь у щорічній урядовій лотереї щороку бере не один мільйон українців. Дотепер, нашим громадянам випадало більше 2-3 тисяч «щасливих» заявок.

Разом з тим, у травні американські урядовці заявили, що відтепер сама зелена картка стане практично непідробною. Оновлений дизайн не сильно змінено, однак заходи безпеки для карток вжито. Нові картки випускаються у новій кольоровій палітрі, фото подане з двох сторін, змінено графіку і додано голограми.

Зміни внесено і в вигляд дозволів на роботу, Employment Authorization Document. У службі, що займається випуском перших і других карток, зазначають, що «старі» картки не треба замінювати – вони дійсні протягом вказаного на них терміну.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here