З’явилася інформація, що Дональд Трамп, президент Сполучених Штатів Америки, вкотре доручив своїм підлеглим досліджувати нові способи зменшення кількості людей, які перевищують терміни своєї туристичної чи ділової візи для перебування у США.

Вивчати це питання будуть у рамках оновленої уваги до імміграції, адже це питання завжди хвилює американського президента. Про ситуацію повідомляє “Голос Америки”. Зокрема зазначається, що в адміністрації президента США всерйоз задумуються над введенням “застави”: кожен, хто в’їжджає до країни, буде зобов’язаний вносити оплату, яку відшкодують при виїзді з території Сполучених штатів. На думку адміністрації Трампа, це повинно посприяти тому, що більше людей буде дотримуватися умов відкритої візи.

“У нас діють закони, і їх слід неухильно дотримуватися – для того, аби американці перебували в безпеці і була дійсно захищена справедливість механізмів, за якими на сьогодні – мільйони осіб, котрі зараз у черзі на приїзд до Америки, у пошуках своєї американської мрії”, – зазначив Трамп.

Центр міграційних досліджень підрахував, що кількість осіб, які перебувають у США, перевищуючи період, дозволений їхньою візою, більша за число тих, хто перетнули кордон незаконно. Лідери серед держав, чиї громадяни прострочують видані візи – це африканські Чад, Ерітрея, Ліберія, Джібуті, а також Соломонові острови, Буркіна Фасо та Беніну. На щастя, в переліку ми не бачимо України, і це тішить.

Американські видання повідомляють, що даним розпорядженням Трамп надав близько чотирьох місяців на формування рекомендацій, серед яких і обмеження терміну чинності окремих віз. Уповноважені для цього держсекретар та міністр національної безпеки США. Відлік 120 днів уже пішов, і ми сподіваємося, що українських віз ці обмеження не торкнуться.

Main Photo – Getty Images

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here