Всі ми знаємо, що пошук роботи у США часто стає складною задачею з купою невідомих. Тому багатьох (особливо тих, хто недавно у Сполучених штатах) відверто лякає зміна роботи. Багатьом з них доводиться терпіти виснажливу роботу, тоді як можна отримати щось краще. І справді, якщо уважніше переглядати пропозиції про роботу – знайдеться чимало недооцінених робочих місць із вельми високими цифрами щодо оплати.

Готуючись до змін у власній кар’єрі, корисно вчитися на помилках і здобутках тих, хто спробував. Базуючись на коментарях працівників і статистиці з цього приводу, ми зібрали в ТОП-п’ятірку кращі варіанти роботи із низьким рівнем стресу, за які тим не менш, дуже пристойно платять!

 1. Дослідники даних (аналітики) /data scientist
  Середня платня: 128 240 доларів на рік


Якщо ви – логік,  і ваш розум зосереджений на пошуку шаблонів, ця робота може бути правильним шляхом для вас. Дослідники даних Інтерпретує тенденції з даних у різних галузях. Хоч ця робота має дуже невелике розповсюдження, вона приходить з високою зарплатою! Компанії, які прагнуть зростати та розширюватися, завжди шукають людей, які допоможуть у дослідженні та надають той тип інформації, який допоможе їм допомогти.

 1. Аптекар
  Середня платня: 121 170 доларів на рік

Якщо у вас попереду – навчання в Америці, або ви готові отримувати додаткову освіту, вам слід знати: фармацевт заробляє високу зарплату, тоді як обсяг їх фактичних обов’язків роботи не надто широкий та вимогливий. В США робота аптекаря не відрізняється від звичної для нас – видача ліків згідно пред’явлених рецептів, і нескладна організаційна робота.

 1. Математик
  Середня зарплата: 104 285 доларів на рік


Відверто кажучи, найдивніша позиція, як на українські уявлення.
Та якщо математика завжди була вашим захопленням, а надто коли ви її вивчали, то могли елементарно не подумати, що математиком працювати буває вигідно. Звісно, щоб заробляти на цьому хороші гроші, доводиться чимало свого часу присвячувати цій темі. Та якщо раптом дослідження з числами і створення математичних принципів – це «ваше», то розгляньте це як перспективу кар’єри на повний робочий час. Статистичний показник вражає!

 1. HRменеджер (менеджер з персоналу)
  Середня зарплата: 103 307 доларів на рік

Кар’єра менеджера з персоналу вважається успішною і в Україні, тому не дивина, що вона потрапила до американської п’ятірки. Якщо ви любите працювати з людьми, а не з технікою, спробуйте розпочати кар’єру в HR. Завдяки щоденним завданням, включаючи планування та координацію роботи адміністратора для офісного середовища, це може бути правильним підходом для того, хто любить бути соціальним. А тим, хто демонструє ефективні результати і має якісний досвід, компанії сплачують високу зарплату.

 1. Оптометрист
  Середня зарплата 101,360 доларів на рік

Доволі часто недооціненою залишається робота очного лікаря. Не маючи потреби в медичному училищі, а лише в спеціалізованій школі оптометрії, окуліст оглядає та лікує зір пацієнта та оточуючу зорову систему. Робота з відносно низьким стресом, яку дійсно нескладно опанувати (особливо, якщо у вас медична освіта). Тому довчитися на оптометриста замість роботи санітаром у виснажливому графіку – може стати золотим квитком до кращої роботи у сфері охорони здоров’я.

Відкрити візу в США на 10 років