Традиції та звички деяких народів можуть здатись дуже дивними для іноземців. Їх не показують у програмах про подорожі та не описують в путівниках, їх можна помітити лише, мешкаючи поруч з цими людьми деякий час. Якщо вам ще не доводилося, то читайте і не дивуйтеся: сьогодні – топ-17 фактів з Американського повсякдення.

 1. Пустота у містах.
  Звичайно, мегаполіси типу Маямі чи Нью-Йорка важко назвати порожніми, але провінція дійсно такою є. Можна йти по вулицях і не зустріти жодної людини, лише автомобілі. Це дуже відрізняється від наших країв, де навіть у маленьких селах хтось та й зустрічається. Вся справа – у розвитку громадського транспорту. Тут можуть їздити 2-3 маршрутки раз у тридцять хвилин, але і ті лише по певних маршрутах, а до їх зупинок часто далеко йти. Тому в Штатах майже всі їздять на автомобілях. Розмір твоїх статків неважливий, автівки доступні всім.
 2. Немає бездомних тварин.
  Спочатку над цим не замислюєшся, але зрештою це впадає в вічі. Не те, щоб це було дивиною, але такий факт відіграє важливу роль у сприйнятті країни.
 3. Великі тачки!
  Ось про це всі мали бодай чути! Справжні американці з маленьких міст полюбляють великі автомобілі. Якщо постояти біля дороги, то кожні кілька хвилин повз проїжджатимуть чималі позашляховики.
 4. Якщо кондиціонер, то по максимуму!
  Куди б ви не заходили, там завжди холодно. Навіть у громадському транспорті. Тому, якщо плануєте подорожувати американськими автобусами або авіалініями, варто мати опцію теплого одягу.
 5. Лід – в усьому.
  До всіх напоїв американці кидають більш ніж пів склянки льоду. Тому деколи від їх коктейлів аж зуби скриплять.
 6. Їсти за кермом смачніше?
  Американці дійсно люблять попоїсти прямо на сидіннях своїх авто. У більшості закладів є щось на кшталт «МакДрайв». Черги з автомобілів там величезні, тоді як в залі – ані душі.
 7. «Усміхаємось та махаємо».
  Завжди, навіть у фільмах, жителі Америки часто усміхаються в спілкуванні навіть з незнайомцями. На вулиці, кафе чи навіть у ліфті. Так, можливо, ця усмішка фальшива та натягнута, але це значно більше покращує настрій, аніж постійна похмурість.
 8. Улюблений одяг – комфортний одяг.
  Американці не так зважають на вигляд, як на комфортність повсякденного одягу.
 9. Не їсти вдома.

  Їх не хвилює, навіщо вдома простора кухня! Часто вони харчуються у різних закладах, а якщо не там, то просто замовляють їжу «з собою». Комусь видається, що то лінь, проте американець вас переконає – то всього лише брак часу.
 10. Безкоштовні пакети.
  Поки світ бореться за екологічність у всіх сферах, в Америці кожен продукт тобі загорнуть в окремий пакет – чи в крамничці, чи в супермаркеті.
 11. Повернення товару.
  Якщо придбаний товар не пошкоджено, можна його без проблем повернути. Часто люди цим користуються для економії: купив електробритву, побрився, повернув.
  Ні, це не жарт!
 12. У взутті – хоч на ліжко.
  Точно як у кіно, американці ходять у вуличному взутті по дому і дійсно можуть влягтися взутими на диван чи ліжко.
 13. Система мір.
  Нічого дивного, але для тебе це точно буде незвичним: галони замість літрів, фунти замість кілограмів, а ще – дюйми, фути та багато іншого.
 14. Безкоштовна вода.
  Якщо підкралася спрага, ти без проблем зможеш попросити води в будь-якому закладі, там не відмовлять.
 15. Податок і ціни.
  Якщо береш товар за 1$, май на увазі: на касі заплатиш більше, бо податок у ціну не входить! Це те, що варто врахувати.
 16. Банківські картки всюди.
  Як казали в рекламі: «…а для всього іншого є «банківська картка». Ви зможете розрахуватись карткою навіть  у придорожньому кафе, де й Інтернет погано «ловить», і люди їдять раз на пів року.
 17. Трудоголіки.
  Американці багато працюють, але, звичайно, не всі.

Якщо теж закортіло спробувати життя по-американськи, ще є шанс випробувати удачу. Саме зараз у розпалі – Лотерея Green-Card DV-2019.
Поспішай – можливо, цей розіграш Зелених карт – ОСТАННІЙ! (деталі тут)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here