Якщо ви плануєте емігрувати до США, то, безсумнівно, вам слід подумати про офіційну роботу у цій країні. А для хорошої роботи потрібна освіта. У нещодавньому матеріалі ми говорили про те, що освіта – це не завжди довго і дорого. Наразі ж поговоримо про одну з найпопулярніших серед емігрантів професій – помічник лікаря (Сlinical Medical Assistant). Розглянемо такі моменти, як терміни навчання, його вартість,особливості навчального процесу та зарплатня.

Отож, курс навчання триває від 6 місяців (у школі Сoncord Rusam) до півтора роки (у коледжі). Перший варіант простіший, практичніший, дешевший та цікавіший, тож на ньому і зосередимо увагу.

З архівів Сoncord Rusam. На фото – випускники.

Вартість курсів помічника лікаря у школі Сoncord Rusam – від от $550 до $3500, вона напряму залежить від вибраної студентом тривалості навчання. Курс орієнтований на швидке вивчення, тож в навчальній програмі немає “води” та зайвих предметів, студенти вивчають тільки те, що знадобиться їм під час роботи.

Чим цікавий цей спосіб навчання? Тим, що під час курсів, окрім знаньз медицини, ви отримаєте ще й досвід того, що означає бути американцем. Керівники школи Сoncord Rusam орієнтували свою програму на людей різного віку, тож немає значення 17 вам, чи 55. У США вік – це не цифра у паспорті, а ваше самоусвідомлення. На курсах вам допоможуть усвідомити те, що ніколи не пізно почати нове життя.

Хто може стати студентом? Студентом може стати хто завгодно: як досвідчений професіонал, так і випускник школи або коледжу (будь-якого, окрім медичного в Америці). Тож, якщо ви медсестра, санітар/ка, лікар/ка швидкої допогои з українським дипломом, який не приймають у США, то це прекрасний спосіб для вас працювати за професією у омріяній країні.

Отож, не бійтеся починати заново та гайда за новими знаннями!

Zarevo.
Фото з архівів Сoncord Rusam