Які ваші асоціації з напрямом «Америка»? Ну, крім хот-догів там, прапорців і Трампа…

Що ж, варто знати: Америка – не тільки Голівуд, фотогенічний міст Ґолден-Ґейт у Сан-Франциско… це і унікальна природна палітра.

Бо відвідування місць, про які ми розкажемо, може стати захоплюючою пригодою – як для компанії затятих друзів, так і для сімейки туристів. Дивимось…

 

Національний парк Секвоя

Парк славиться своїми гігантськими деревами, і це так. Тут наче в ері динозаврів! Ще б пак: коли один з цих велетнів упав, в ньому зробили тунель для… машин. А от «генералу Шерману», товщиною 11 м (!) краще не падати, землетрус вийде!

Збираючи шишки неймовірних розмірів, почуваєшся ліліпутом в краю Гулівера… Якщо комусь спаде на думку навіжене – видертися на дерево, вдало обравши час, можна побачити приголомшливий краєвид.

Тут переважно прохолодно, температура нестабільна, тож подбайте про відповідний одяг.

 

Національний парк Йосеміті

А цей заповідник насправді величезний! Тому одразу – наш секрет: оглядовий майданчик Ґлейшир-Пойнт вартий тривалого підйому. Це найкрутіші пейзажі парку, і враження того варті!

Не забудьте, що мандрівники-одинаки мають або пристати до групи для відвідин парку, або ж врахувати в своєму бюджеті додаткові 20% до екскурсії. Прогулянки і легкі маршрути не завдадуть вам клопотів навіть, якщо подорожуєте з дітьми, але для серйозніших маршрутів неодмінно потрібен гід.

 

Ніагарське селфі для вас

 

Подорож дійсно незабутня… Особливо, коли до неї не підготуватися. Підпливаючи на невеличкому кораблику, вас накриють не тільки невимовні емоції, а й рясні бризки. Одягайтеся, щоб не змокнути. Навіть враховуючи те, що туристам видають дощовики.

Історія Ніагарського каскаду – не тільки панорама вражень. Тут сталося чимало нещасних випадків та самогубств, адже вижити у фантастичному стрибку зі скелі, «як в кіно», практично нереально. Так само, як і рафтингувати по самій ріці Ніагарі. А супермени тут не зустрічаються…

Відчути дихання істинної стихії дозволить вам Печера Вітрів. Стіни води, стежки, які наче тремтять від бризків, дихання вітру на шкірі…

Отут досвідчені туристи радять вдягти саме шорти – мокрі від бризків джинси не захистить дощовик, а ноги змерзнуть ще більше.

 

Долина Смерті

 

Туристам, яких не лякає назва, можна тільки позаздрити. Адже це – пригода варта цілої книги!

Пік Данте відкриє своїм підкорювачам панораму барвистих (наче акварелі!) гір. Солончак Бедвотер поступається хібащо болівійському Уюні, і схожий на бджолині стільники, наче з іншої планети. Поміж скель, подібних на тістечка, прямуйте дорогою Художника, і приміряйте на себе натхнення. Найбільш безлюдно тут в червні-жовтні, але спека справді дошкульна. Холодна зима і весна приваблюють максимум туристів, і таємнича інопланетна атмосфера розсіюється, даючи місце фотоспалахам і вигукам гідів.

 

Великий Каньйон

 

Це саме те місце, яке ви позначите на карті, щоб повернутися. Найромантичніше знайомитися з Каньйоном на заході сонця. Тиша, що відбирає слова, і краєвиди, які затьмарюють будь-які галасливі міста. Так виглядає велич.

Стрибнути в Каньйоні з парашутом із висоти кількох кілометрів – це взагалі словами не передається. Страх нереальний, однак вражень – на півжиття, особливо вільне падіння, за тривання якого екстримали віддадуть багато! Відчути себе птахом, і глянути в вічі неторканій природі – оце виклик, якого не отримаєш в жодному мегаполісі.

Найкрутіші пейзажі тут – на світанку і при заході, пам’ятайте про це, плануючи поїздку.

 

Долина Монументів 100% Дикого Заходу

Парк племені Навахо – якраз те місце, де нічого не підігрують, все як є. Унікальний скелястий рельєф оперезує пустелю, сонце як і всі століття тому, випалює траву, а рівень просторості зашкалює! Ідеальне місце для зйомок соковитого вестерна. Або для роздумів людям, яким тісно в містах і кабінетах.

Найкращий час – світанок або призахідні промені, тоді вам забезпечене справжнє шоу «світло-тінь».

 

Каньйон Антилопи

 

Одне з кращих місць в Америці для фотосесій – цього вже достатньо, щоб неодмінно там побувати. Унікальне світло і химерне тло, а ще – велич помаранчевих скель. Як і все величне, ущелина небезпечна – але лише тоді, коли приходить вода, в сезон злив.

Поміж скель мандруйте тільки з провідником! І що краще він знайомий з Каньйоном, то більше емоцій вам гарантовано. Є місця, де фотографуватися важко, але не фотографуватися неможливо! Вода працює над фоном для ваших фото багато віків, і щось змінює щороку.

З хорошим гідом вирушайте в Нижній каньйон, де менше людей, ніж у Верхньому.

 

Чому варто побачити Америку поза містами? Бо країну розумієш, побувавши біля витоків, торкаючись природи. Можна «обрізати» бюджет на готелі-клуби-ресторани, але на Ґранд-Каньйон, Ніагару чи приміром, Антилопу – ніколи! Недарма говорять самі американці, Нью-Йорк то не Америка, а Манхеттен – то не Нью-Йорк. Ну, ви ж зрозуміли.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here