Днями Майкл О’Лірі, який очолює авіа-лоукостер Ryanair, під час чергової прес-конференції зробив гучну заяву. Йшлося про те, що авіаквитки з європейських міст до Сполучених Штатів зможуть коштувати 10 євро, пишуть Українці Сьогодні.

Так від імені компанії Ryanair пролунала обіцянка презентувати такі шокуючі тарифи вже тоді, коли у розпорядженні лоукостера з’являться літаки для трансатлантичних тривалих перельотів.

Очікується, що такий процес затягнеться до 5 років. Перший же переліт буде здійснено до півроку після здійснення такої покупки, запевнив очільник компанії.

Так, як йдеться у заяві, Ryanair сьогодні має на меті запустити рейси із близько півтора десятка європейських летовищ у міста США. Зокрема, відомо, що першими містами, сполученими з Європою, стануть Нью-Йорк і Бостон.

Фантастична ціна буде швидше акційною, адже більше місць таки розраховуватимуться для бізнес- класу, підкреслив О’Лірі. При цьому, цінова політика саме цієї авіакомпанії найприємніша для покупців квитків – навіть з урахуванням всіх доплат.

Закономірно, що додатково все одно доведеться оплатити багажні збори та приховані платежі, харчування на борту при тривалому перельоті. Але навіть з цими “обтяженнями” новина неабияк порадує мандрівників, чиї витрати на польоти через Атлантику долають тисячні позначки.