Любите робити покупки? Шопінг – це для вас не просто хоббі, а улюблена справа? Тоді гайда до Орландо, адже саме тут вас чекають неймовірні, різноманітні та вигідні покупки на любий смак та гаманець. Ви будете вражені як королівським вибором, так і безкрайнім ціновим діапазоном. І це ми ще не згадали про інші приємні моменти, такі як атракціони та сувеніри у подарунок!

Культура шопінгу чудово розвинена в Орландо і в будь-якому ТЦ ви знайде щось для себе. Проте є торгові центри, які точно залишаться у вашій пам’яті назавжди. Про 3 найяскравіші з них і поговоримо.

1. Premium Outlets.

Це велика мережа аутлетів, поширених у США. Саме сюди слід вирушити заядлим любителям недорогих покупок, адже магазин постійно пропонує знижки, промо-акції та вигідні пропозиції.

2. Магазини в парку Гаррі Поттера.

Ви – фанат одночасно покупок і “поттеріани”? Тоді вам сюди! Вас чекають магазинчики чарівних паличок, незвичних солодощів і навіть мантій. Взагалі, магазини у парках розвах – це цілий окремий рівень шопінгу в Орландо.

3. Wal-Mart.

Якщо ви чули про США, то чули і про Wal-Mart. Тут є все: від булочок з заварним кремом до потужної кухонної техніки. Та ще й недорого і якісно!

Окрім цих трьох варіантів існує ще безліч цікавих місць для покупок у Орландо, серед них Millenia Mall, Florida Mall та десятки інших. Кожен знайде щось на свій смак…

Zarevo.