Через аномальні морози, що накрили американські штати, потерпають нині тисячі людей. У деяких штатах, повідомляють синоптики, холодніше, ніж в Антарктиді! Адже це –40оС!!! Ці дні у Чикаґо визначили, як найхолодніші за 150 років. 

Екстремальні морози у США дійсно б’ють рекорди. У місті – це перші за тридцять років -32 градуси нижче нуля, а в більш віддалених й ізольованих районах стовпчик термометра впав до мінус сорока! Це рекорд штату Іллінойс, встановлений двадцять років тому на позначці –38.

Навіть місто із моторошною назвою Hell (“пекло”) замерзло у буквальному сенсі, з чого й жартують у стрічках соцмереж.

Мешканців просять залишатися в приміщеннях максимум часу, а якщо вже опинилися надворі – намагатися не дихати глибоко.

 

Не діє мороз, здається, тільки на відчайдушних любителів пригод, екстриму і…фотографії. Ось такі кадри із замерзлого (!) озера Мічіґан публікують у мережі Інтернет користувачі.

На світлинах – вражаючий туман. Насправді це пара, що підіймається з поверхні озера, адже температура води відчутно вища за атмосферну. Явище схоже на котел, що кипить, поки тисячі людей потерпають від холоду.

Багато користувачів у соцмережах жартують: чи ніхто не хоче сходити на пляж, додаючи знімки з берега або з літака перед прильотом в Чикаґо.

До слова, через морози міжнародний аеропорт Чикаго О’Хара був змушений скасувати більш як 1500 польотів за день. Загалом, аеропорти США скасували вже більше 5000 рейсів через полярний вихор.

Прогнози кажуть, що нова хвиля негоди попрямує до Каліфорнії уже на п’ятницю. А це – сильний дощ і фути снігу в горах. Ця система також принесе зимову погоду до верхнього Середнього Заходу наступного тижня.

У цей час по інший берег в Онтаріо, в Канаді, навіть Ніагарський водоспад здався владі морозу і поволі замерзає, даруючи відчайдухам-відвідувачам приголомшливі краєвиди!

Фото Ніагари: Reuters

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here