Найважливіша для українців державна американська Лотерея Green Card Lottery DV-2019 – саме на піку подачі заявок.

Так, через технічні негаразди у жовтні, на старті кампанії цього року, реєстраційний період Лотереї «Зелена Карта» з 03 по 10 жовтня, вважається закритим. Учасники, які встигли зареєструвати свої заявки, виключені з системи, а їх подані анкети анульовано і виключено з системи.

 

Проблема виникла через технічні причини, неполадки сервера прийому заявок. За інформацією з різних джерел, це стало наслідком хакерської атаки на сервери Лотереї.

Через вказану проблему було вирішено оголосити поновлені строки Лотереї Green Card Lottery DV-2019. Так, новий період прийому заявок на Зелену карту – від 18 листопада 2017 року по 22 листопада 2017 року включно. Усі інші умови, правила та інструкції щодо реалізації та участі в Лотереї не змінюються.

Додатково повідомляється, що учасники, які подавали заявки на участь у лотереї в період 3-10 жовтня 2017 року, можуть повторно подати свої заявки знову – їх враховуватимуть як подані вперше, і не вважатимуть дублікатами.

Оголошення результатів цієї Лотереї відбудеться наприкінці весни наступного року, а саме 15 травня опівдні (EDT). Саме з цього моменту учасники, які подають заявки 18.10-22.11 2017 року, зможуть дізнатися результат своєї участі в Лотереї.

Інформацію, отриману про статус вашої заявки, а це – ваш індивідуальний номер підтвердження, слід буде зберігати аж до 30.09.2019 року.

Тим часом, варто поспішити стосовно подачі своєї заявки: президент Дональд Трамп заявив, що починає процедуру припинення Диверсифікаційної лотереї «Зелена карта». Ця різка реакція з’явилася після недавнього теракту у Нью-Йорку, під підозрою в учиненні якого – іммігрант з азійської країни.

Президент США заявив, що розпочинає припинення цієї візової лотереї, і має намір позбутися від «Зеленої карти» як від програми імміграції взагалі. Цьому також передувала низка нормативних документів, що й так значно обмежили можливості іммігрантів потрапити до Сполучених Штатів, у тому числі й на отримання Зелених карт.

Через це всім, хто мав намір перевірити власну удачу – варто поспішити. Хтозна, чи не буде останньою цьогорічна Лотерея Green Card. Поспішіть, це нескладно!

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here